Dzień Matki z Maczfit – setki posiłków przekazanych podopiecznym warszawskich domów samotnej matki!

i

Autor: Materiały prasowe

Dzień Matki z Maczfit – setki posiłków przekazanych podopiecznym warszawskich domów samotnej matki!

2021-05-28 7:13

Marka Maczfit kolejny raz dzieli się dobrem i zaskakuje miłym gestem. Tym razem z okazji Dnia Matki firma przekazała setki posiłków dla podopiecznych domów samotnej matki z Warszawy i okolic.

Marka Maczfit znana jest z realizacji wielu inicjatyw społecznych, a w ubiegłym roku firma przekazała tysiące posiłków seniorom, medykom oraz podopiecznym warszawskich domów dziecka. Tym razem lider cateringu dietetycznego w Polsce postanowił wywołać uśmiech na twarzach mam znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. 26 maja kurierzy firmy zaskoczyli podopiecznych domów samotnej matki w Warszawie i okolicach, przekazując setki posiłków dla mam i ich pociech, by w swoim wyjątkowym dniu mogły nieco odpocząć od codziennych obowiązków i cieszyć się smacznymi, pełnowartościowymi posiłkami na cały dzień, bez potrzeby gotowania.

Co tam w środku gra - Serj Tankian winyl

Każda mama zasługuje na to, by odpocząć i nie myśleć o codziennych obowiązkach – szczególnie dziś. Kolejny raz zespół Maczfit dołożył wszelkich starań, by wywołać uśmiech na twarzach wielu osób, dzieląc się tym, co robimy z ogromną pasją i zaangażowaniem – smacznymi, pełnowartościowymi posiłkami. Cieszymy się, że w tym wyjątkowym dniu mogliśmy wyciągać pomocną dłoń właśnie w kierunku mam, jednocześnie odciążając je od codziennych obowiązków i trosk – mówi Małgorzata Wierzbicka, Dyrektor ds. Marketingu i PR marki Maczfit.

Maczfit to marka dobrze znana na polskim rynku. Pozycję lidera zapewniły jej do tej pory innowacyjne rozwiązania wyprzedzające konkurencję o kilka kroków – w tym m.in. mobilna aplikacja Maczfit do zarządzania dietą i śledzenia postępów, Wybór Menu z możliwością domawiania pojedynczych posiłków dla bliskich, a także Program Lojalnościowy, w którym zebrane Maczcoiny można wymieniać na dni diety. W tym roku następnym krokiem w stronę odbiorców jest umocnienie wsparcia w walce o wymarzoną sylwetkę. Maczfit przypomina, by dieta i zmiana stylu życia były kierowane przede wszystkim miłością do siebie, która ściśle łączy się z dbaniem o własne zdrowie. Marka swoje działania wspiera hasłem przewodnim „kocham siebie, dbam o siebie”.

Dzień Matki z Maczfit – setki posiłków przekazanych podopiecznym warszawskich domów samotnej matki!

i

Autor: Materiały prasowe