Aplikacja mobilna

i

Autor: Canva Aplikacja mobilna

Pogrzeb popularnego serwisu społecznościowego! Każdy miał tam konto

2021-05-28 10:57

Niestety nadszedł czas złożyć kondolencje wszystkim tym, którzy mieli swoje konto w tym niezwykle popularnym serwisie społecznościowym. Jeszcze nie tak dawno temu, zdecydowana większość Polaków korzystała z funkcji jakie oferowała popularna strona, a teraz w wyniku drastycznych spadków popularności, właściciele serwisu zostali zmuszeni do zablokowania możliwości rejestracji nowych użytkowników.

Niezwykle znany, lubiany i popularny serwis zostanie całkowicie i ostatecznie zamknięty jeszcze w wakacje, a konta użytkowników znikną już na zawsze.

Nasza Klasa zostanie zamknięta

Niegdyś niezwykle popularny serwis nasza klasa zostanie zamknięty. Wszystko przez całkowity brak zainteresowania stroną ze strony użytkowników. Nasza Klasa powstała w 2006 roku. Stronę stworzyła czterech studentów z Polski, którzy pomysł spotkał się z wielkim uznaniem Polaków, którzy tłumnie pomiędzy 2008, a 2011 rokiem zakładali swoje konta w serwisie. W najlepszym okresie swoje konta założyło tu aż 12 milionów osób.

Co Prezydent powinien wrzucać na Tik Toka? Koronaporadnik Adama Federa cz.9

Jeszcze w 2010 roku serwis i domena zmieniły swoja nazwę na NK.pl, a właścicielem konceptu zostało wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska. Od tego momentu rozpoczął się drastyczny spadek zainteresowania stroną.

Nasza Klasa zostanie zamknięta - co z danymi użytkowników

W związku z tym, że Nasza klasa zostanie zamknięta, pojawia się pytanie o to co stanie się z danymi użytkowników serwisu. Jeśli kiedykolwiek posiadaliście swoje konto na tej stronie i nadal sami nie skasowaliście swojego profilu, to Wasze dane zostaną trwale usunięte przez aktualnych administratorów. Oficjalnie nasza Klasa zniknie z sieci dokładnie 27 lipca 2021 roku.

Sonda
Korzystałeś z serwisu Nasza Klasa?