Trening Bodo/Glimt

i

Autor: https://twitter.com/Glimt Trening Bodo/Glimt

BODO/GLIMT boi się Żylety? Zobaczcie niecodzienny trening rywalów Legii Warszawa [WIDEO]

2021-07-13 11:51

Na środę, 14 lipca, zaplanowano rewanżowe spotkanie Legia Warszawa - Bodo/Glimt. W pierwszym spotkaniu mistrzowie Norwegii ulegli Wojskowym na własnym boisku. W Warszawie czeka ich zapewne jeszcze cięższy mecz. Tym bardziej, że... może ich rozpraszać doping z Żylety. Norweski klub starał się przygotować na taką ewentualność. Zobaczcie, w jaki sposób!

Legia Warszawa - Bodo/Glimt - mecz rewanżowy Mistrzów Polski z Mistrzami Norwegii zaplanowano na środę, 14 lipca. Pierwsze spotkanie rozegrane zostało na Aspmyra Stadion w norweskim Bodo. Tam Wojskowi odnieśli zwycięstwo nad klubem z Norwegii. Po ostatnim gwizdku wynik wskazywał 2-3 dla podopiecznych Czesława Michniewicza (skrót znajdziecie tutaj). Rewanż odbędzie się już Warszawie, na Stadionie Miejskim im. Marszałka J. Piłsudskiego przy ulicy Łazienkowskiej 3. Na trybunach, w tym na słynnej "Żylecie", pojawią się kibice spragnieni widowiska. Jak się okazuje, dla Bodo/Glimt może być to problem - zdaje się, że Norwedzy nie są przyzwyczajeni do głośnego dopingu. Stąd nietypowy trening, którego fragment pokazali na nagraniu.

Sonda
Legia Warszawa - czy awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?
metallica sen o warszawie

Bodo/Glimt przyzwyczajają się do hałasu z Żylety

Każdy, kto kiedykolwiek był na meczu Legii Warszawa przy Łazienkowskiej 3. wie, że kibice z Żylety potrafią zedrzeć gardła. Hałas bez wątpienia może rozpraszać piłkarzy nieprzyzwyczajonych do głośnego dopingu. Najwidoczniej zawodnicy Bodo/Glimt należą właśnie do tej grupy, gdyż w ramach przygotowań do rewanżu trenowali przy... puszczonym z głośników stadionowym dopingu. Nagranie ze swojego niecodziennego treningu opublikowali na Twitterze. Zobaczcie i posłuchajcie sami!

Przypomnijmy, że rewanż Legia Warszawa - Bodo/Glimt odbędzie się 14.07 o 20:00.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: BODO/GLIMT boi się Żylety? Zobaczcie niecodzienny trening rywalów Legii Warszawa [WIDEO]