Bezpłatne miejsca do majsterkowania w Warszawie! Powstanie też warsztat, w którym mieszkańcy będą mogli naprawiać elektronikę!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Bezpłatne miejsca do majsterkowania w Warszawie! Powstanie też warsztat, w którym mieszkańcy będą mogli naprawiać elektronikę!

2022-01-28 11:02

Lubisz majsterkować? Potrzebujesz przestrzeni do budowania lub renowacji? Twój dom zmienia się w szopę, a żona ma już tego dość? Koniecznie sprawdźcie, gdzie w Warszawie możecie znaleźć bezpłatne miejsca do majsterkowania! Więcej informacji w tym artykule!

Bezpłatne miejsca do majsterkowania w Warszawie! Jeśli kochacie ręczne robótki, potrzebujecie skonstruować domek dla jeża, a może nawet odnowić stare meble to nie musicie już zamykać się na kilka godzin dziennie w piwnicy.! Bezpłatne miejsca do majsterkowania działają już we Włochach, Śródmieściu, na Targówku, Woli, Bemowie i w Rembertowie. Co więcej, już niedługo na Mokotowie w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI w Dzielnicy Mokotów powstać ma warsztat, w którym mieszkańcy będą mogli naprawiać elektronikę.

W każdym, lub większości z tych miejsc znajduje się też sąsiedzka skrzynka z narzędziami. Co to takiego? To skrzynka wyposażona w podstawowe narzędzia przydatne podczas prac naprawczych i remontów, którą można w pobliżu i bezpłatnie pożyczyć na kilka godzin lub kilka dni. Mieszkańcy nie muszą kupować narzędzi, których używają rzadko lub jednorazowo. Korzystają ze wspólnego zasobu, który krąży w obrębie osiedla lub dzielnicy. Jej zawartość może być dostosowywana do potrzeb danej społeczności, skupić się na narzędziach np.do prac ogrodniczych - czytamy na stronie um.warszawa.pl.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Bohaterowie z kreskówek myli okna w szpitali dziecięcym w Toruniu i umilali pobyt małym pacjentom

QUIZ. To samo brzmienie, inne znacznie - rozpoznaj słowa, które brzmią tak samo, choć oznaczają co innego!

Pytanie 1 z 23
Śniegu zimą lub w miseczce na śniadanie:
Źródło: Bezpłatne miejsca do majsterkowania w Warszawie! Powstanie też warsztat, w którym mieszkańcy będą mogli naprawiać elektronikę!