Koszalińska policja podsumowała weekend majowy na drogach

i

Autor: Materiały prasowe Koszalińska policja podsumowała weekend majowy na drogach

Bezpieczny weekend 2021: MASOWE kontrole na drogach w Mazowieckim! [14-16 maja]

2021-05-14 9:57

Bezpieczny weekend 2021: MASOWE kontrole na drogach w Mazowieckim! Akcja ma na celu zapewnienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Już 14 maja policjanci z drogówki będą nie tylko sprawdzać prędkość z jaką kierowcy przemierzają nasz kraj. Funkcjonariusze z większą szczególnością będą zwracać uwagę na inne naruszanie przepisów. Szczególną rolę odegra grupa "SPEED". Więcej informacji przeczytacie w tym artykule!

Bezpieczny weekend 2021: MASOWE kontrole na drogach w Mazowieckim! Na stronie policji czytamy:

Pękający kościół na warszawskim Bródnie

Dzisiaj, na terenie całego kraju, rozpoczynają się ogólnopolskie działania "Prędkość", natomiast w weekend, policjanci ze stołecznego wydziału ruchu drogowego, na ulicach Warszawy, będą prowadzili działania "Trzeźwy kierowca" i "Bezpieczna prędkość 2021". Wzmożone kontrole na drogach będą prowadzone głównie w trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu. Funkcjonariusze będą sprawdzali stan techniczny pojazdów, uprawnienia do kierowania, jak również stan trzeźwości kierowców.

W social mediach Komendy Stołecznej Policji co tydzień, będą pojawiały się filmiki pokazujące z jakimi niebezpieczeństwami możemy się spotkać na drodze.

Źródło: Bezpieczny weekend 2021: MASOWE kontrole na drogach w Mazowieckim! [14-16 maja]