Piękne i groźne rośliny na PGE Narodowym - dwie wyjątkowe wystawy w jeden weekend!

2022-05-10 14:50

Coś dla fanów adrenaliny, ale też dla miłośników subtelnego piękna! Masz ciarki na samą myśl o mięsożernych roślinach? A może po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o finezyjnych orchideach? To będzie weekend pełen atrakcji! Dwa niezwykłe wydarzenia w jednym miejscu! Sprawdź co Cię czeka na stadionie PGE Narodowy w weekend 21-22.05.2022.

Oko w oko z mięsożernymi roślinami

Atak Gigantów to przygoda dosłownie mrożąca krew w żyłach! Wygłodniałe owadożerne rośliny, które czekają na weekendową ucztę! Na wystawie zobaczysz niesamowitą dżunglę stworzoną z roślin pochodzących z ponad 40 państw! Atak Gigantów to największa na świecie żywa wystawa wygłodniałych zielonych stworów. Jesteś ciekaw, co Cię czeka podczas tego niezwykłego wydarzenia? Przyjdź i zobacz bajeczny świat owadożernych roślin! Podczas wystawy odkryjesz piękno i zadziwiające tajemnice natury. Organizatorzy zaplanowali między innymi wyjątkowe pokazy karmienia roślin, ciekawe prelekcje i mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

Atak Gigantów - festiwal roślin owadożernych

i

Autor: Flower Shock Atak Gigantów - festiwal roślin owadożernych
Beszamel - kakao

Światowa wystawa orchidei, bonsai i sukulentów

Imprezą towarzyszącą Atakowi Gigantów jest Światowa wystawa orchidei, bonsai i sukulentów. To prawdziwa kwiatowa eksplozja! Na PGE Narodowym w Warszawie wystawionych zostanie kilkanaście tysięcy najwspanialszych orchidei, ponad stuletnie drzewka bonsai i zjawiskowe sukulenty z całego świata. Przed tobą niesamowita symfonia kolorów, kształtów i zapachów. Zobaczysz między innymi arcydzieła mistrzów japońskiej sztuki hodowania drzewek bonsai, unikatowe orchidee i osobliwe piękności wśród sukulentów. Będąc wielbicielem rośli, nie możesz tego przegapić! Będzie to największe tego typu wydarzenie w Europie. Na gości światowej wystawy orchidei, bonsai i sukulentów również czekają prelekcje, pokazy i występy. Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

Światowa wystawa orchidei, bonsai i sukulentów

i

Autor: Flower Shock Światowa wystawa orchidei, bonsai i sukulentów

Bilety

Atak Gigantów oraz Światową wystawę orchidei, bonsai i sukulentów organizuje Flower Shock. Na oba wydarzenie obowiązuje jeden bilet. Do kupienia są wejściówki w cenach:

  • Bilet normalny - 39 PLN,
  • Bilet ulgowy - 28 PLN,
  • Bilet rodzinny 2+2 - 109 PLN,
  • Bilet VIP - 179 PLN

Ilość biletów w promocji online limitowana. Dodatkowo bilet kupiony online umożliwia wejście bez kolejki. Bilet VIP to:

  • golden circle - zagwarantowane najlepsze miejsca na wszystkich prelekcjach i warsztatach
  • możliwość indywidualnej rozmowy z prelegentami i zadawania pytań
  • paczka festiwalowych gadżetów-niespodzianek
  • wstęp na wydarzenie 30 minut przed oficjalnym otwarciem (od 9:30 w sobotę).

Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, uczniom i studentom do 26 roku życia, emerytom, rencistom i niepełnosprawnym (osoby korzystające z ulgi muszą przedstawić niezbędne dokumenty takie jak legitymacje, orzeczenia itp.). Dla dzieci do 3 roku życia wstęp jest bezpłatny (opiekunowie muszą na wejściu przedstawić dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka). Wszystkie bilety kupicie na tej stronie.

Źródło: Piękne i groźne rośliny na PGE Narodowym - dwie wyjątkowe wystawy w jeden weekend!