51-latek na wózku ukradł whiskey, potem obezwładnił ochroniarzy i uciekł. Takie rzeczy w Lublinie

i

Autor: freeimages.com/elizabeth flores

51-latek na wózku ukradł whiskey, potem obezwładnił ochroniarzy i uciekł. Takie rzeczy w Lublinie

2021-08-23 13:30

Można powiedzieć, że ta sytuacja brzmi tak absurdalnie, że aż ciężko w to uwierzyć i faktycznie. Trudno nawet skomentować fakt, że 51-latek, który poruszał się na wózku, ukradł whiskey, a gdy próbowano go zatrzymać, pokonał ochroniarzy i uciekł. Jak do tego doszło?

Niektóre sytuację, przypominają scenariusze z filmów sensacyjnych albo komedii, a to dlatego, że wszystko wydaje się tak bardzo nieprawdopodobne. No bo jak inaczej wyjaśnić sytuację, gdy 51-latek, który poruszał się na wózku inwalidzkim, dokonał kradzieży i jeszcze obezwładnił ochroniarzy, którzy próbowali go zatrzymać.

Wywiadówka: Mery Spolsky

Sytuacja jak z taniej komedii sensacyjnej. Takie rzeczy w Lublinie

Ochroniarze zauważyli, że mężczyzna bierze z półki butelkę drogiej whiskey i wyjeżdża za linie kas. Gdy postanowiono go zatrzymać, ten ani myślał zawracać, a ochroniarzy potraktował gazem pieprzowym. Po tym całym zamieszaniu, gość spokojnie wyjechał ze sklepu, a sprawa została zgłoszona na policję. 

Funkcjonariusze namierzyli mężczyznę i zatrzymali podczas picia skradzionego alkoholu. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.