35-latka odjechała ze stacji paliw z urwanym wężem dystrybutora

i

Autor: Straż Miejska Warszawa https://www.strazmiejska.waw.pl/aktualnosci/wola/10077-odjecha%C5%82a-ze-stacji-z-urwanym-w%C4%99%C5%BCem.html

35-latka odjechała ze stacji paliw z urwanym wężem dystrybutora

2021-03-23 14:57

Do niecodziennej interwencji warszawskiej straży miejskiej doszło w poniedziałek podczas patrolu przy ul. Towarowej. Funkcjonariusze zauważyli nissana micrę, za którym ciągnął się kilkumetrowy gumowy wąż dystrybutora LPG.

Jak się okazało, kierująca autem odjechała ze stacji z wyrwanym z dystrybutora wężem. "Sytuacja była groźna nie tylko dla osoby kierującej nissanem, ale też dla innych uczestników ruchu, ponieważ wąż niebezpiecznie podskakiwał i pląsał na jezdni" - czytamy na stronie internetowej Straży Miejskiej. Jak poinformowali funkcjonariusze, kilkukrotnie próbowali dać znać kobiecie prowadzącej micrę, by się zatrzymała, ale ta nie reagowała. Dopiero, gdy zatrzymała się na czerwonym świetle, funkcjonariusze podeszli do nissana i polecili kierującej 35-latce, aby zjechała do najbliższej zatoki autobusowej. "Tam zaskoczona kobieta odkryła czego dokonała. Po wyjęciu z zaworu gumowego węża i ustaleniu danych roztargnionej kobiety, strażnicy udali się wraz z nią do stacji paliw na Towarowej, gdzie nieco wcześniej tankowała gaz. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a pojazd był ubezpieczony" - relacjonują strażnicy miejscy i dodają, że "niestety nie otrzymali odpowiedzi, co było powodem roztargnienia 35-latki".

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

E-polska: Rok od pandemii
Sonda
Czy masz zaufanie do toruńskiej policji?
Źródło: 35-latka odjechała ze stacji paliw z urwanym wężem dystrybutora