Zespół Perfect definitywnie kończy działalność! Grupa wydała oświadczenie

i

Autor: screen: https://youtu.be/FIlvBhf1UGQ

Zespół Perfect definitywnie kończy działalność! Grupa wydała oświadczenie

2021-05-25 10:28

Grupa Perfect chciała pożegnać się z fanami w formie spektakularnej trasy koncertowej, jednak plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Gdy na horyzoncie pojawiła się szansa na koncerty, okazało się, że z powodów zdrowotnych na scenę nie powróci Grzegorz Markowski. W końcu grupa Perfect wydała oficjalne oświadczenie, w którym ogłosiła, że definitywnie żegna się ze sceną.

Zespół Perfect chciał się pożegnać z fanami w najlepszy możliwy sposób, wydając singiel i grając spektakularne koncerty, które miały odbyć się w dużych obiektach. Niestety, plany zespołu pokrzyżowała pandemia, a gdy pojawiła się nadzieja na powrót wydarzeń, Grzegorz Markowski ogłosił, że nie jest w stanie występować na scenie z taką energią, na jaką zasługują fani. W końcu grupa wydała oficjalne oświadczenie, w którym ogłosiła koniec działalności!

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

Zespół Perfect oficjalnie żegna się z fanami! Grupa wydała specjalne oświadczenie, w którym wszystko wytłumaczono

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie zespołu Perfect:

Graliśmy dla Was wiernie przez ostatnich 40 lat. Wszystko musi mieć jednak swój koniec. Perfect też. Nie żegnamy się z Wami ze sceny, tak jak tego chcieliśmy, bo czas pożegnania nadszedł niespodziewanie - Grzegorz Markowski podjął decyzję o odejściu z zespołu. Nic i nikt nie może już tego zmienić. Dziękujemy Wam za te wszystkie wspólne lata. Zespół Perfect odchodzi do historii, ale nasza muzyka pozostanie z Wami na zawsze.Jacek Krzaklewski Dariusz Kozakiewicz Piotr Urbanek

Ostatni koncert grupy Perfect odbył się 14 lutego 2020 na warszawskim Torwarze.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]