Wikingowie Walhalla

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Wikingowie: Walhalla - kulisy powstawania serialu. Zobacz zaskakujący materiał z aktorami

2022-02-24 11:12

Wikingowie: Walhalla to długo wyczekiwana produkcja przez wszystkich fanów walecznych wojowników. Pierwsze 8 odcinków serialu można oglądać na Netfliksie od 25 lutego 2022. Twórcy z okazji premiery dzielą się wyjątkowym zakulisowym materiałem. Sprawdźcie!

Wikingowie: Walhalla to powrót do świata nordyckich wojowników. Wszyscy fani wikingów mieli już okazję zapoznać się z oficjalnym teaserem i zwiastunem nadchodzącej produkcji. Nowy serial to spin-off i jednocześnie sequel popularnego serialu „Wikingowie”. Już wiemy, że akcja będzie rozgrywać się sto lat po wydarzeniach z oryginalnego tytułu, a sama historia będzie emocjonująca i  niezwykle brutalna. Netflix opublikował materiał, w którym możemy wybrać się za kulisy, gdzie twórcy zdradzają, jak naprawdę wyglądała praca na planie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wikingowie: Walhalla - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie

O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2

Wikingowie: Walhalla - jak powstał serial?

Widać, że producenci nowej produkcji o wikingach nie liczyli każdej wydanej złotówki. Nadchodzące odcinki zostały zrealizowane z rozmachem i po samym zwiastunie można już stwierdzić, że obrazek zapowiada się świetnie. Praca na planie nie należała jednak do najłatwiejszych, a siniaki u aktorów jeszcze się goją po brutalnych starciach. W najnowszym zakulisowym materiale możemy zapoznać się bliżej z bohaterami serialu „Wikingowie: Walhalla”, a nawet poznać szerszy kontekst historyczny.

Wikingowie: Valhalla - opis serialu

Akcja serialu toczy się 1000 lat temu, na początku XI wieku i opowiada o legendarnych przygodach najsłynniejszych wikingów. Gdy napięcie między wikingami i angielską rodziną królewską sięga krwawego zenitu, a sami wikingowie ścierają się między sobą z powodu sprzecznych wierzeń chrześcijańskich i pogańskich, ta trójka wyrusza w epicką podróż przez oceany i pola bitewne, aby walczyć o przetrwanie i chwałę.

Sonda
Seriale podobne do "Wikingów". Który jest najlepszy?
Źródło: Wikingowie: Walhalla - kulisy powstawania serialu. Zobacz zaskakujący materiał z aktorami