Wielkie Granie na PGE Narodowym Dołącz do największego rock bandu i świętuj z nami  10. urodziny jedynej takiej areny w Polsce

i

Autor: Materiały prasowe Wyjątkowy koncert na PGE Narodowym

Wielkie Granie

Wielkie Granie na PGE Narodowym już w najbliższy weekend!

2022-09-06 17:05

W najbliższą sobotę na PGE Narodowym 1000 muzyków wykona największe hity wszechczasów! Dołącz do wielkiej koncertowej rodziny!

Wielkie Granie na PGE Narodowym to jedyne takie wydarzenie na polskiej scenie muzycznej. 10 września, na płycie stadionu, zjednoczy się niemal 1 000 muzyków - zarówno instrumentalistów, jak i wokalistów. Największy rockowy band w historii polskiej muzyki zabrzmi listą osiemnastu największych rockowych hitów wszech czasów, które wszyscy znają i kochają. Gośćmi imprezy będą kultowe postaci polskiej muzyki, a całości doda blasku wielotysięczna publiczność. Wspólnie świętować będziemy 10. urodziny PGE Narodowego im. Kazimierza Górskiego.

Rolę Ambasadora wydarzenia objął Jan Borysewicz - wirtuoz gitary i lider legendarnego zespołu Lady Pank. Gośćmi specjalnymi wyjątkowej imprezy urodzinowej PGE Narodowego będą również m.in: Doda, Janusz Panasewicz, Urszula i Andrzej Krzywy.

Podstawą zgłoszenia do tego unikatowego projektu była muzyczna video-prezentacja przygotowana przez zainteresowanych muzyków- zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Wszystkie zgłoszenia trafiały w ręce liderów muzycznych Wielkiego Grania. W sekcji gitarzystów rolę lidera przyjął Jacek Królik – wirtuoz gitary i założyciel zespołu Brathanki. Frontmanem sekcji basistów został natomiast Wojtek Pilichowski – wirtuoz gitary basowej, muzyk sesyjny, kompozytor i producent. Zespołem perkusistów opiekować się będzie Michał Dąbrówka – wirtuoz perkusji, muzyk studyjny, kompozytor i producent muzyczny, a liderką wokalistów została Joanna „Ruda” Lazer, charyzmatyczna wokalistka zespołu Red Lips. O wyborze kandydatów zdecydowały nie tylko ich wybitne umiejętności, ale także pełna pasji i pozytywnej energii osobowość.

Za specjalnie przygotowane aranżacje muzyczne odpowiada Michał Grymuza -  gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, producent muzyczny i aranżer.

W ciągu ostatniej dekady wszyscy obserwowaliśmy niezwykłe metamorfozy, jakie przechodził PGE Narodowy. Wśród tych spektakularnych zmian jedno pozostaje jednak niezmienne - to tutaj od 10 lat bije serce aktywnej i kulturalnej Polski. PGE Narodowy to miejsce największych sukcesów sportowych i najbardziej efektownych muzycznych widowisk. Jedno z nich właśnie przed nami. Wielkie Granie na PGE Narodowym to jedyna w swoim rodzaju impreza urodzinowa z mistrzowską oprawą oświetleniową i całym wachlarzem inicjatyw zachęcających publiczność do aktywnego udziału i zabawy. Z całą pewnością znajdzie się również kilka wyjątkowych niespodzianek dla wszystkich uczestników wydarzenia – powiedział Włodzimierz Dola, Prezes Zarządu operatora PGE Narodowego.

Komplet informacji dotyczący zarówno idei projektu, jak i procesu naboru uczestników dostępny jest na www.wielkiegranie.pl