Wiedźmin Ronin stanie się grą komputerową? Przecieki o Witcher Sirius

i

Autor: Oficjalna okładka mangi / Canva.com Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Wiedźmin Ronin stanie się grą komputerową? Przecieki o Witcher Sirius

2023-03-30 14:46

To może być spełnienie wszystkich fanów japońskich klimatów! Wiedźmin Ronin stanie się grą komputerową? Są przecieki odnoszące się do powstającej gry, która nosi roboczy tytuł Witcher Sirius. Czy CDP RED zdecyduje się zaskoczyć fanów swojej serii i zabrać ich w orientalną podróż? Więcej informacji przeczytacie w tym artykule!

Te plotki na temat nadchodzącej produkcji The Molasses Flood wywołały w sieci prawdziwą radość. Według przecieku nowy projekt nazywany obecnie Witcher Sirius zabierze graczy do... Japonii! Gra ma być inspirowana mangą Wiedźmin: Ronin, która w zeszłym roku trafiła do sprzedaży na całym świecie. Zarówno w księgarniach, jak i na platformie Kickstarter odniosła spory sukces. Przecie o którym wspominają również inne redakcje pochodzi z z forum 4chan. I chociaż może się szybko okazać, że nie jest to prawda, to jednak już sam pomysł wzbudza wielkie emocje. Nie da się również ukryć, że przeniesienie wiedźmina do kraju kwitnącej wiśni dawałoby wiele wspaniałych możliwości!

Wiedźmin Ronin stanie się grą komputerową? Przecieki o Witcher Sirius

Wiedźmin Sirius nie ma być początkiem nowej serii, aa jedynie jednorazowym eksperymentem i umilaczem czasu dla tych, którzy oczekują kolejnej wielkiej produkcji na miarę gry Wiedźmin III: Dziki Gon. Nie da się ukryć, japońskie klimaty idealnie się do tego nadają! Z przecieku możemy dowiedzieć się również, że produkcja ma otrzymać w pełni otwarty (lub półotwarty) świat, a całość ma działać na silniku Unreal Engine 5.

Gdyby nowa gra miała faktycznie odwzorowywać klimaty znane z komiksu i mangi Wiedźmin: Ronin, to moglibyśmy się spodziewać prawdziwie estetycznej uczty. Z pewnością pojawiłyby się również nowe, nieznane do tej pory potwory. Warto jednak pamiętać, że oficjalnych informacji na ten temat wciąż nikt nie posiada prócz samych twórców.

Organizator przeprasza za szokujące sceny, które pojawiły się podczas toruńskich rekolekcji

Wiedźmin - arcytrudny quiz ze znajomości sagi!

Pytanie 1 z 10
Jak zginęła Angoulême?
Źródło: Wiedźmin Ronin stanie się grą komputerową? Przecieki o Witcher Sirius