Lato w plenerze 2021

i

Autor: Lato w plenerze / mat. prasowe organizatora Lato w plenerze 2021

Vader, Gruzja, Kat & Roman Kostrzewski i inni na trzech plenerowych koncertach. Gdzie zagrają zespoły? [DATY, MIEJSCA, BILETY]

2021-05-11 12:13

Vader, Gruzja, Kat & Roman Kostrzewski i inni na trzech plenerowych koncertach! Już wiemy, że to jedna z najlepszych wiadomości w bieżącym tygodniu. Nadzieja na powrót do normalność rośnie z dnia na dzień, a dowodem na to są kolejni artyści, którzy potwierdzają swoja obecność na wielu wydarzeniach muzycznych i kulturalnych w Polsce. Jesteście ciekawi gdzie zagrają te lubiane i popularne w Polsce zespoły? Jeśli tak, to koniecznie sprawdźcie szczegółowe informacje na ten temat w naszym artykule.

Vader, Gruzja, Kat & Roman Kostrzewski i wielu innych zagrają w ramach letniego cyklu wydarzeń muzycznych Lato w Plenerze. Wydarzenie rok w rok przyciąga tłumy fanek i fanów, a w tym roku może być ich znacznie więcej - wszystko za sprawą imprezowego i muzycznego głodu, który dotyczy zdecydowanej większości z nas.

Lato w plenerze 2021

Lato w plenerze 2021 zawita do aż 8 miast w całej Polsce. Mnóstwo artystek i artystów oraz wyjątkowa otoczka każdego z tych eventów sprawiają, że ten cykl imprez jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez fanów w całej Polsce. Mobilność koncertów z pewnością działa in plus dla organizatorów, jak i tych, którzy chcą wziąć udział w koncertach swoich idoli, a nie mają jak fizycznie pokonać kilkuset kilometrów z miasta do miasta.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Lato w plenerze znane jest z różnorodności gatunków muzycznych oraz klimatu, który towarzyszy wszystkim koncertom. W tym roku zgodnie z zapowiedziami organizatorów na scenie zobaczymy takich artystów jak chociażby Lady Pank, Decapitated, Me and That Man, Kat and Roman Kostrzewski, Vader, Król, Illusion, Waglewski Fisz Emade, Myslovitz, Kękę, Tides From Nebula, Paluch, Żabson i Gruzja.

Kat & Roman Kostrzewski, Vader i Gruzja zagrają aż na trzech koncertach

Kat & Roman Kostrzewski, Vader i Gruzja zagrają aż na trzech koncertach. Te informację potwierdzili nie tylko organizatorzy, ale też przedstawiciele zespołów. Fani metalu i rocka zapewne cieszą się z tak dobrych informacji, tym bardziej, że to przecież wręcz ikoniczne polskie kapele. Oto lista wydarzeń, na których zagrają Kat & Roman Kostrzewski, Vader i Gruzja.

  • Lato w Plenerze - Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Gruzja, Jad, Clairvoyance - Skwer Play, Poznań
  • Lato w Plenerze - Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Gruzja, Jad, Clairvoyance - Nowa Rezydencja, Kraków
  • Lato w Plenerze - Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Gruzja, Jad, Clairvoyance - Warszawa
Sonda
Lato w plenerze 2021 - wybierasz się w tym roku?