Wolves

i

Autor: Steve Sands/NewYorkNewswire/Associated Press/East News

Twórca Spider-Mana kręci nowy film! W obsadzie gwiazda Euforii, Brad Pitt i George Clooney

2023-02-07 14:06

Apple TV szykuje kolejną kryminalną perełkę, w której nie zabraknie największych gwiazd! Nadchodzące widowisko wyreżyseruje twórca Spider-Mana, a w obsadzie zobaczymy Pitta, Clooneya, aktorkę ze "Zbrodni po sąsiedzku" i odtwórcę roli Ethana w "Euforii".

Platforma Apple TV+ szykuje kryminał w gwiazdorskiej obsadzie, o którym na pewno będzie głośno. Serwis streamingowy staje się coraz większym graczem na rynku platform VOD i sukcesywnie powiększa bibliotekę tytułów dla swoich subskrybentów. Tym razem włodarze sięgnęli po naprawdę mocne nazwiska. Jednym z nich jest Jon Watts, czyli człowiek odpowiedzialny na kinowe widowiska ze Spider-Manem w roli głównej. Amerykański reżyser tworzy projekt, w którym nie zabraknie znanych twarzy. Pierwszymi ogłoszonymi byli George Clooney i Brad Pitt. Kto jeszcze pojawi się w filmie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tobey Maguire znowu będzie Spider-Manem? Zaskakujące słowa aktora

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Aktor z "Euforii" obok hollywoodzkich gwiazd

W roboczo zatytułowanym filmie "Wolves" Jona Wattsa zobaczymy historię dwóch samotnych specjalistów, którzy rozwiązują problemy jak mało kto. W pewnym momencie zostaną przydzieleni do tego samego zlecenia. W ich role wcielą się Clooney i Pitt. W kryminalnym thrillerze pojawi się również Amy Ryan, którą fani ze "Zbrodni po sąsiedzku" na pewno doskonale kojarzą. Bardzo ważnym bohaterem dla historii ma być również postać, w którą wcieli się gwiazdor "Euforii" - Austin Abrams. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona, ale według medialnych doniesień tytuł ma zadebiutować pod koniec 2024 roku. 

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?
Źródło: Twórca Spider-Mana kręci nowy film! W obsadzie gwiazda Euforii, Brad Pitt i George Clooney