Travis Barker z Blink 182 wziął udział w nagraniu coveru 'Enter Sandman' Metalliki

i

Autor: Matriały prasowe Materiały prasowe

Travis Barker z Blink 182 wziął udział w nagraniu coveru 'Enter Sandman' Metalliki

2020-12-08 13:53

Travis Barker lubi angażować się w różne projekty, które często są inne niż to, co robi z Blink 182. Tym razem bębniarz udzielił się w coverze kultowego utworu 'Enter Sandman'.

Travis Barker kojarzy się głównie z pop-punkową grupą Blink 182, która mimo wbrew ogólnej opinii, bardzo dobrze sobie radzi od lat i nadal ma wielu fanów, którzy chętnie kupują płyty i przychodzą na koncerty. Tym razem Travis zaangażował się w projekt, w którym scoverowano piosenkę 'Enter Sandman' Metalliki.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Travis Barker przerobił 'Enter Sandman' Metalliki

Travis połączył siły z Elise Trouw, Careyem Watkinsem oraz aktorem Paulem Raci, by nagrać przeróbkę 'Enter Sandman' Metalliki. Wszystko na potrzeby filmu 'Sound Of Metal'. W produkcji, która jest dramatem psychologicznym, zobaczymy zmagania młodego chłopaka z przeciwnościami losu, a w wszystko w świecie muzyki rockowej.

Film otrzymał pozytywne recenzje na Toronto International Film Festival i jego premiera miała odbyć się tradycyjnie w kinach. Niestety, plany pokrzyżowała pandemia i produkcje można oglądać od 4 grudnia na Amazon Prime.

Posłuchajcie specjalnego coveru Metalliki: