Till Lindemann - nietypowy QUIZ na temat wokalisty Rammstein

i

Autor: Till Lindemann/screen: youtube.com/channel/UCbQporZxQlCjFDcxrWUX7BA

Till Lindemann zapowiada nowy singiel! Kiedy premiera?

2020-12-01 9:00

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Till Lindemann zakończył współpracę z Peterem Tägtgrenem, jednak podkreślano, że nie jest to koniec solowej działalności wokalisty Rammstein. Faktycznie, artysta zaskakuje kolejny raz, tym razem publikując zapowiedź nowego singla, działając pod trochę innym szyldem i na nowym kanale Youtube.

Till Lindemann nie lubi siedzieć bezczynnie, o czym świadczyć może fakt, że Rammstein pracuje nad nową muzyką, a i sam wokalista postanowił, że będzie dalej działał solowo. Po rozejściu się dróg Tilla i Petera Tägtgrena, solowa ścieżka wokalisty będzie kontynuowana. Zmieniła się nazwa, bo teraz solowa działalność będzie opatrzona pełnym imieniem i nazwiskiem wokalisty, a wszystko przenosi się na nowy kanał Youtube. Mamy też pierwszą zapowiedź nowego numeru.

Co tam w środku gra? Keith Richards

Till Lindemann zapowiada nowy singiel. Kiedy premiera utworu?

Na nowym kanale, którego nazwa to Till Lindemann, pojawiła się zapowiedź utworu ''Alle Tage ist kein Sonntag''. Warto dodać, że numer jest jedyną kompozycją ze spektaklu 'Hänsel und Gretel' Tilla, który nie został wydany na albumie 'F&M'. Zobaczcie zwiastun utworu, którego premiera została zaplanowana na 11 grudnia 2020:

Co czeka nas dalej? Wygląda na to, że Till ma w planach wydanie kolejnego albumu i to jeszcze przed Wacken Festival 2021, gdzie ma wystąpić. Z pewnością wszystkiego dowiemy się 11 grudnia, także pozostaje czekać.