Thirty Seconds To Mars - Hail to the Victor: nowy singiel zespołu trafił do sieci

i

Autor: screen: https://youtu.be/H6WZIfJ9G_I

Thirty Seconds To Mars - Hail to the Victor: nowy klip zespołu trafił do sieci

2021-05-20 14:48

Thirty Seconds To Mars od dawna wymykają się sztywnym ramom gatunkowym, o czym może świadczyć najnowszy singiel. Do sieci trafił klip do numeru 'Hail to the Victor', który pokazuje lżejsze oblicze grupy.

Thirty Seconds To Mars to jeden z tych zespołów, który już dawno wymknął się sztywnym ramom gatunku, eksperymentując jak się tylko da. Wizytówką grupy są koncerty, podczas których Jared Leto szaleje, będąc jednocześnie blisko publiczności. Tym razem do sieci trafił klip do singla 'Hail to the Victor', który pokazuje koncerty sprzed pandemii.

Co tam w środku gra - Royal Blood - Typhoons

Thirty Seconds To Mars - Hail to the Victor: nowy klip zespołu trafił do sieci

Jeżeli spodziewacie się mocnych riffów lub rockowego grania, musicie przygotować się na to, że grupa poszła w inną stronę. Mamy tutaj elektronikę i popowe brzmienia, w których Jared Leto i jego koledzy, czują się całkiem dobrze.

Jak opisuje teledysk Jared i Shannon:

Wszyscy tancerze, performerzy i współpracownicy przed kamerą to niesamowici ludzie, którzy zostali spontanicznie zaproszeni na scenę i stali się częścią naszego show. Nie moglibyśmy tego zrobić bez was. Dziękuję bardzo. Oto przyszłość.

Dla fanów Billie Eilish jest też fajna scena, ale to musicie zobaczyć sami:

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny