Szymon Jadczak w Mellinie Eski ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe - PHOTO MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRSS Szymon Jadczak gościem w "Mellinie" Eski Rock!

Szymon Jadczak w "Mellinie" Eski ROCK!

2023-06-02 9:56

W czwartek 1 czerwca, o godzinie 18:00, swoją premierę miał dwudziesty drugi już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Gościem epizodu będzie Szymon Jadczak - polski dziennikarz śledczy, publicysta, laureat nagrody Grand Press, w 2022 roku wybrany Dziennikarzem Roku. O czym rozmawiał z prowadzącym talk show?

Gościem najnowszego odcinka talk-show “Mellina” będzie Szymon Jadczak - cieszący się bardzo dużym uznaniem i szacunkiem dziennikarz śledczy i publicysta. Co ciekawe, początkowo zajmował się pisaniem o muzyce, szczególnie hip-hopie, dopiero z czasem zaczął pisać teksty kryminalne. Przez wiele lat pracował dla stacji TVN, obecnie zaś jest dziennikarzem Wirtualnej Polski. To właśnie Szymon Jadczak jest współautorem tekstu o seksaferze w Samoobronie, przygotował także dla programu “Uwaga”, wraz z Maciejem Kucielem, reportaż “Dobre, bo szwedzkie”. To w efekcie jego dziennikarskich śledztw powstały teksty i reportaże m.in. o przestępstwach w krakowskim środowisku piłki nożnej, o wyborach pocztowych z maja 2020 roku, kontrowersyjnej działalności posła Łukasza Mejzy i wiele innych. Szymon Jadczak jest dwukrotnym laureatem nagrody Grand Press, w 2022 roku zaś został wybrany Dziennikarzem Roku.

Szymon Jadczak w rozmowie z Marcinem Mellerem w “Mellinie” Eski Rock!

W “Mellinie” Eski Rock u Marcina Mellera, Szymon Jadczak ujawnia, jak wygląda praca dziennikarza śledczego. O sobie mówi:

Pewnie przez wielu jestem uważany za pieniacza ale ja po prostu staram się skutecznie robić swoją robotę. Czasami ludzie mówią, że jestem pieniaczem, że ich stalkuję, że ich prześladuję ale żyjemy w takich czasach, że dziennikarz nie może być grzeczny.

Szymon Jadczak : nie boją się chodzić na mecze Wisły. 4 tysiące kiboli krzyczało moje nazwisko

Szymon Jadczak przyznaje, że zdarzały się pogróżki pod jego adresem i dodaje, że nigdy nie zostawia tego w spokoju. Dziennikarz zdradził tajemniczo, że ma także folder z tematami do których jeszcze wróci i o których będzie jeszcze naprawdę głośno…

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest od soboty na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.