Karolina Korwin-Piotrowska w “Mellinie” Eski Rock!

i

Autor: Materiały prasowe - PIOTR GRZYBOWSKI/SE WARSZAWA STUDIO FILMOWE SE "Mellina" w Esce Rock - Karolina Korwin-Piotrowska w najnowszym odcinku!

Karolina Korwin-Piotrowska w “Mellinie” Eski Rock!

2023-05-19 14:15

W czwartek 18 maja, o godzinie 18:00, swoją premierę miał dwudziesty już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Gościnią epizodu była Karolina Korwin-Piotrowska - jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek, autorka książek, historyczka sztuki, zajmująca się przede wszystkim kinem, prowadząca podcast “Pierwsza Młodość”!

Gościnią najnowszego odcinka talk-show “Mellina” była Karolina Korwin-Piotrowska. Polska dziennikarka radiowa i telewizyjna, znawczyni kina, autorka książek, historyczka sztuki. Karierę w mediach rozpoczęła w latach 90. jako dziennikarka Radia Kolor, w latach 1995-2001 związana była z Radiem Zet. Pod koniec lat 90. rozpoczęła swoją przygodę z telewizją, gdzie tworzyła programy o tematyce filmowej, w latach 2006-2017 prowadziła także “Magiel Towarzyski”. Korwin-Piotrowska od lat zajmuje się kinem, pisząc recenzje filmów i seriali, przeprowadzając wywiady czy prowadząc relacje z festiwali filmowych i gali wręczania nagród. Karolina Korwin-Piotrowska związana jest także z dziennikarstwem prasowym - pisała dla kolumny filmowej miesięcznika “Pani”, w 2004 roku została redaktorką naczelną słynnego magazynu “Sukces”, była także felietonistką dwutygodnika “Party”. Dziennikarka dała się także poznać jako autorka książek, ma ich obecnie na koncie siedem, w tym głośne #wrzenie. Lewaczka, ksiądz i polski kocioł, Reset. Świat na nowo i Wszyscy wiedzieli. Obecnie Karolina Korwin-Piotrowska prowadzi program “Aktualności Filmowe+” na antenie Canal+, jest gospodynią audycji “Kino na podsłuchu”, a od końca 2022 roku wydaje swój autorski podcast, “Pierwsza młodość”.

Karolina Korwin-Piotrowska w rozmowie z Marcinem Mellerem w “Mellinie” Eski Rock!

W “Mellinie” Eski Rock u Marcina Mellera, Karolina Korwin-Piotrowska ujawnia, kim jest Karolina Derpieńska i dlaczego takie robienie kariery jest niebezpieczne. Dziennikarka nie ukrywa jednak, że największe zastrzeżenia ma do mediów, które nie weryfikują informacji. Karolina Korwin-Piotrowska mówi też o tym, że jest bardzo lękowa, opowiada o tacie, bohaterze wojennym i o tym, dlaczego bała się, gdy zadzwonił do radia.

Wyobraź sobie, że teraz twoje dzieci oglądają i myślą sobie, że to jest super. Ona (Derpieńki) nie ponosi żadnych konsekwencji tego, że kłamie. Jest lansowana w mediach - mówi w “Mellinie”.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest od soboty na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.