System Of A Down - nowa płyta. Shavo i Serj wypowiedzili się na temat nagrań

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=XqmknZNg1yw

System Of A Down - nowa płyta. Shavo i Serj wypowiedzili się na temat nagrań

2021-01-18 8:53

Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana przez fanów od 15 lat, a oczekiwania wzrosły jeszcze bardziej, gdy grupa wydała dwa nowe numery. Czy jest szansa by wejść do studia nagrań? Na to odpowiedzieli Shavo i Serj.

O nowej płycie System Of A Down mówi się ciągle od 15 lat i dotychczas mało z tego wynikało. Grupa co prawda grała regularne trasy koncertowe, ale nie wydawała nic nowego. To się zmieniło po premierze dwóch nowych utworów, które zostały nagrane, by zwrócić uwagę na konflikt w Górskim Karabachu. Czy to oznacza, że SOAD nagrają całą płytę? Na te zagadnienia postanowili odpowiedzieć Shavo i co najważniejsze Serj.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Nowa płyta System Of A Down powstanie? O tym opowiedzieli Shavo i Serj

W wywiadzie dla Zone Lowe, Shavo i Serj byli pytani o różne sprawy, jednak nie mogło zabraknąć najważniejszego zagadnienia, czyli nowego albumu. Co na to artyści? Shavo powiedział wprost:

Dopóki wszyscy żyjemy, dopóty będziemy tym, co stworzyliśmy. Ja jestem gotowy. Wydaje mi się, że zawsze będę. Spójrz na mnie, mam 47 lat. To było większą częścią mojego dotychczasowego życia.

Serj Tankian dodał do tego bardzo enigmatycznie:

Jestem naprawdę dumny z tego, co udało nam się osiągnąć. To świetne uczucie. Przyszłość nie jest oczywista. Zobaczymy, co się wydarzy. Atmosfera jest bardzo pozytywna. Dopóki wszyscy jesteśmy po jednej stronie, możemy dalej robić pewne rzeczy. Musimy jednak po tej stronie pozostać.

Czy mowa tu o Daronie Malakianie, który ma ogromny wpływ na brzmienie zespołu? Tego możemy się jedynie domyślać i liczyć na to, że wydany w 2005 roku podwójny album 'Mezmerize/Hypnotize', doczeka się godnego następcy.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)