Stranger Thigs 4

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Stranger Things 4 to nie wszystko? Twórca ma plan na na spin-off i kontynuację!

2022-04-27 16:02

Finałowy 4. sezon Stranger Things został już nakręcony, zmontowany i niedługo pojawi się na Netfliksie. Okazuje się, że twórca ma jednak inne plany! Wypowiedział się na temat kontynuacji i spin-offów w popularnym uniwersum.

Stranger Things sezon 4 już niedługo pojawi się w bibliotece streamingowego giganta. Na premierę niecierpliwie wyczekuje wiele milionów fanów z całego świata. To więcej niż pewne, że kolejna część stanie się hitem Netfliksa i zajmie wysokie miejsce w rankingu najchętniej oglądanych produkcji. Twórcy pochwalili się nie tylko zarysem fabuły i datą premiery, ale również zwiastunem! Jeden z nich, Matt Duffer, podzielił się również ciekawymi informacjami na temat przyszłości magicznej produkcji. Czy jest szansa na kontynuację historii?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Stranger Things 4 to nie wszystko? Twórca ma plany na spin-off!

Netflix zapowiedział, że 4. sezon serialu będzie ostatnim. Jednak to wcale nie oznacza, że studio zrezygnuje z tak popularnego uniwersum jakim jest Stranger Things. Produkcja ma jeszcze wiele do zaoferowania. Jeden z twórców został zapytany, czy ma jakieś plany na dalsza część historii. Zdradził, że ma kilka pomysłów!

"Mamy kilka pomysłów. Jeśli chodzi o jakikolwiek spin-off lub kontynuację Stranger Things, dla nas zawsze chodzi o jedno - czy pomysł jest ekscytujący na tyle, byśmy poczuli chęć zrobienia tego jeszcze raz? Chcę poczuć ekscytację w stylu: „boże, naprawdę chcę to zrobić. Czuję się tym naprawdę bardzo podjarany”. To najważniejsze kryterium w kontekście tego, czy chcemy nad czymś pracować i czy suniemy naprzód." - Matt Duffer

Czy możemy w przyszłości spodziewać się kontynuacji lub osobnej historii w świecie Stranger Things? Patrząc na popularność serialu jest to bardzo możliwe. Prawie każdy największy hit doczekał się pobocznych historii - wystarczy spojrzeć na Breaking Bad i Better Call Saul lub Dom z papieru i spin-off z Berlinem. Zapowiedź nowej produkcji w uniwersum, to zapewne tylko kwestia czasu.

Sonda
Czekasz na 4. sezon Stranger Things?

Stranger Things sezon 4 - kiedy premiera?

Netflix podzielił finałowy sezon Stranger Things na dwie części. Pierwsza z nich będzie liczyć 5 odcinków i zadebiutuje 27 maja 2022 roku. Następne 4 epizody pojawią się 1 lipca 2022.

Źródło: Stranger Things 4 to nie wszystko? Twórca ma plan na na spin-off i kontynuację!