Stranger Things 4 - są nowe zdjęcia z planu. Tak wygląda miasto opanowane przez potwory

i

Autor: screen: https://youtu.be/XtLvGD2yoiY

Stranger Things 4 - są nowe zdjęcia z planu. Tak wygląda miasto opanowane przez potwory

2021-03-19 10:01

Na nowy sezon 'Stranger Things' czekają fani na całym świecie, którzy zdają sobie sprawę, że nowy sezon nadejdzie z dużym opóźnieniem. W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia, na których możemy zobaczyć miasto opanowane przez potwory.

Serial 'Stranger Things' jest jedną z najpopularniejszych produkcji na Netflixie, która przez lata emisji, zdobyła wielu fanów. Wszyscy wyczekują 4. sezonu serialu i pewnym jest, że zobaczymy go w ciągu najbliższych miesięcy. Co prawda, wszystko się opóźniło przez pandemię, to wygląda na to, że jesteśmy coraz bliżej premiery. W sieci pojawiło się zdjęcie z planu.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Stranger Things 4 - są zdjęcia z nowego sezonu

W sieci umieszczono zdjęcia, które sugerują, że miasto zostanie opanowane przez potwory z równoległej rzeczywistości. O fabule nie wiadomo za dużo, jednak potwierdzono ciekawą obsadę, wśród której znajdą się Robert EnglundJamie Campbell BowerTom Wlaschiha. Serial ma pojawić się pod koniec 2021 roku lecz twórcy nie wykluczają, że z powodu opóźnień, odcinki pojawią się na początku 2022 roku. Zobaczcie zdjęcia z planu produkcji:

QUIZ. Słynne seriale z Netflixa. Same hity, ale nie myśl, że osiągniesz komplet

Pytanie 1 z 15
Akcja serialu "Dark" dzieje się w...