Slash opublikował pierwszą zapowiedź nowej płyty [WIDEO]

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/Slash/videos/579763953361388

Slash opowiedział szczerze o swoich nałogach i tym, który było najtrudniej rzucić

2022-02-14 11:58

Slash w swoim życiu miał problem z różnymi używkami, co doprowadziło go prawie do śmierci. W niedawno udzielonym wywiadzie, gitarzysta zdradził, który z nałogów było mu najtrudniej rzucić.

Slash i ekipa Guns N' Roses w pewnym momencie swojej kariery byli bardzo imprezową ekipą, a używki ich praktycznie nie opuszczały. To oczywiście się skończyło i na całe szczęście, Slash może powiedzieć o sobie, że jest człowiekiem wolnym od nałogów. Czego było najtrudniej się pozbyć z życia? O tym gitarzysta opowiedział w ostatnio udzielonym wywiadzie.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Slash opowiedział szczerze o swoich nałogach i tym, który było najtrudniej rzucić

W wywiadzie dla 'Antenne Sylt', Slash odpowiedział szczerze, jaki nałóg było mu najtrudniej rzucić. Okazuje się, że nie był to alkohol ani narkotyki:

Najtrudniej było mi rzucić palenie papierosów. Mogę wymienić wiele rzeczy trudnych do rzucenia, ale papierosy były najtrudniejsze. Kiedy postanowiłem je rzucić miałem zapalenie płuc i przez dwa tygodnie nie mogłem oddychać a co dopiero palić. To mi pomogło przetrwać najtrudniejszy moment. Potem stosowałem plastry, potem Nicorette, potem snus, a potem zwykłą gumę do żucia. Nadal regularnie żuję gumę. Minęło już ponad 12 lat. Trzeba więc podjąć decyzję i się jej trzymać. Ale nie jest to łatwe.

Na rynku pojawił się również nowy album SlashaThe Conspirator, którego tytuł to '4'.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu