Shavo Odadjian (SOAD), zdradził czego zazdrości Metallice

2020-03-25 10:26
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=CSvFpBOe8eY

Metallica jest inspiracją dla wielu osób oraz dla wielu muzyków, którzy często wzorowali się na legendarnym zespole. Basista System Of A Down ma jednak jeden powód, by zazdrościć czegoś Metallice. O co chodzi?

Wielu artystów podkreślało, że Metallica była dla nich wzorem do naśladowania i dzięki niej podjęli pewne decyzje w swoich karierach. Basista System Of A Down, Shavo twierdzi, że Metallikę nie tylko podziwia, ale także zazdrości jednej rzeczy. O co chodzi?


BASISTA SOAD BAGATELIZUJE KORONAWIRUSA: TO TYLKO PRZEZIĘBIENIECzego Metallice zazdrości basista System Of A Down

Shavo Odadjian, w wywiadzie dla The Jasta Show przyznał, że zazdrości Metallice tego, że potrafili się ze sobą dogadać. Chodzi o czas, gdy Metallica na początku XXI wieku była na skraju rozpadu. Jak powiedział Shavo:


Udało im się pokonać najgorsze. Patrzę na nich z podziwem, z zazdrością, ale nie z zawiścią, bo to coś innego. Zazdrość bywa inspirująca. Inspirują mnie oni i ich działania.

Nadal są cholernie skromni i wyluzowani. Nigdy nie miałem problemów z żadnym członkiem Metalliki, wszyscy są niezwykle mili. Podziwiam ich, bo udało im się przez to przejść.

Shavo nawiązuje tym do sytuacji w System Of A Down, który nie może się porozumieć w temacie nowego albumu. Dyskografię zespołu zamyka podwójny album ,,Mezmerize/Hypnotize'' z 2005 roku. 30 czerwca 2020, SOAD mają zagrać w krakowskiej TAURON Arenie.


ZAKK WYLDE UPAMIĘTNIŁ RANDY'EGO RHOADSA W ŚWIETNY SPOSÓB [WIDEO]