Serj Tankian wyda płytę z numerami, które były przeznaczone dla System Of A Down

2020-05-18 17:41
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=iywaBOMvYLI

Nowa płyta System Of A Down nie może powstać od około 15 lat i wychodzi na to, że artyści nie znajdą już między sobą porozumienia. Nie oznacza to jednak, że numery przeznaczone na ewentualny krążek grupy, w ogóle się nie pojawią. Serj Tankian zapowiedział, że wyda numery przeznaczone dla SOAD, jako specjalne EP.

Nowa płyta System Of A Down, jest trochę jak Yeti, wszyscy o niej słyszeli, ale nikt jej nie widział. Zespół próbuje od 15 lat nagrać coś nowego i niestety, próby zarejestrowania krążka, zawsze kończą się fiaskiem i nieporozumieniami. Okazuje się jednak, że Serj Tankian ma trochę materiału, który miał być przeznaczony na nowy album SOAD. Piosenki mają zostać wydane w formie specjalnego EP.

GHOST POPADLI W KONFLIKT Z PRODUCENTEM ALKOHOLU. O CO CHODZI?


Serj Tankian wyda piosenki, które przygotował na nowy album System Of A Down

W wywiadzie dla magazynu ''Spin'', Serj Tankian tak powiedział o niewydanych piosenkach:

Pierwotnie te piosenki przeznaczone były dla Systemu, gdybyśmy mieli nagrać płytę. Ale nie potrafiliśmy się dogadać w tej kwestii, postanowiłem więc je dokończyć sam i wydać EP.


We wszystkich tych utworach jest fortepian lub syntezator, co nieco je odróżnia od zwykłego składu System, ale czasami też używaliśmy syntezatorów. Są tam bardzo ciężkie numery, jest zabawna piosenka i piosenka o moim synu. (...) Myślę, że nazwę ten materiał ''Elasticity'', bo chciałem ją nagrać z Systemem, ale nie wyszło. Niby to nie jest Toxicity, ale jest Toxicity. Jeszcze nie jest to pewne, ale myślę o tym tytule.

Nowa płyta System Of A Down - nie tylko Serj ma w zanadrzu numery przeznaczone dla SOAD

Warto dodać, że piosenki, które znalazły się na albumie Darona Malakiana i Scars On Broadway, pod tytułem ''Dictator'', również miały znaleźć się na nowym albumie System Of A Down. Ostatnim krążkiem SOAD jest dwupłytowe wydawnictwo ''Mezmerize/Hypnotize'' z 2005 roku.

KORN ZAGRANY W STYLU NIRVANY, SLAYERA I KILKU INNYCH. ANTHONY VINCENT POWRACA Z NOWĄ PRZERÓBKĄ [WIDEO]