Seeme powraca z nowym singlem!

i

Autor: Matriały prasowe

Seeme powraca z nowym singlem!

2021-03-19 12:56

Chmury” to pierwszy singiel zapowiadający drugi album seeme, który ukaże się jeszcze w 2021 roku. To kojące i delikatne brzmienia będące nawiązaniem do lekkości bytu, do bycia z głową chmurach w życiu codziennym. W sieci pojawił się także równie delikatny teledysk. Posłuchaj utworu i obejrzyj klip!

seeme o singlu:

„Chmury” symbolizują prawdę i świętość. Są siedzibą bogów. Mają w sobie tajemnicę i deszcz, który zmywa z nas to czego już nie chcemy, dając nadzieję na lepszy czas.Nie tylko mistyczny wymiar chmur, ale zwyczajne gapienie się przez okno samolotu zainspirowało mnie do napisania tekstów i muzyki na nadchodzący album. Do współpracy nad drugą, solową płytą zaprosiłam muzyków, z którymi zwyczajnie dobrze się czuję. Przebywając w ich towarzystwie zupełnie tracę poczucie czasu, zarówno na niekończących się rozmowach, ale i w trakcie procesu tworzenia. Takich, którzy mają podobną wrażliwość muzyczną, okropnie zdolnych i szanujących generowane przeze mnie dźwięki.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

BIO:Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Jesienią 2018 roku wydała swój pierwszy album pt. „Short Stories That I’m Made Of”, który promowany był przez single „Dżon” oraz „Miracle”. Swoje pierwsze koncerty zagrała m.in. na Festiwalu Filmowym „Off Camera”, supportując trasę Korteza oraz norweskiego songwritera Thomasa Dybdahla. Występowała również na festiwalach takich jak Enea Spring Break Festival w Poznaniu oraz Open’er Festival w Gdyni.