Ronaldo odrzucił Colę, za to Stanisław Czerczesow stał się hitem w sieci, po tym jak ją otworzył

i

Autor: screen: https://youtu.be/R67V4v12Azg

Ronaldo odrzucił Colę, za to Stanisław Czerczesow stał się hitem w sieci, po tym jak ją otworzył

2021-06-18 10:32

Jeden gest Cristiano Ronaldo wywołał burzę, która odbiła się bardzo negatywnie na akcjach koncernu Coca-Cola. Niespodziewanie, z pomocą przyszedł Stanisław Czerczesow, który z chęcią otworzył napój na wizji i stał się hitem sieci.

Wideo z konferencji przed meczem Portugalia - Węgry, z pewnością przejdzie do historii i stanie się na długo memem. Wszystko za sprawą Cristiano Ronaldo, który w ostentacyjny sposób postanowił pokazać, że woli napić się wody, jednocześnie przestawiając butelki Coca-Coli. Jeden gest, wywołał ogromną burzę i ogromne straty dla koncernu. Jak informują specjaliści, akcje Coca-Coli na otwarciu rynku akcji w Europie wyceniane były na 56,1 dolarów za sztukę. Po konferencji i wymownym geście Cristiano Ronaldo, cena nagle spadła do 55,2 dolarów za sztukę! Na szczęście, z pomocą przyszedł Stanisław Czerczesow!

EURO 2020: GORĄCE ROSJANKI i STADION ZA MILIARD l Futbologia

Stanisław Czerczesow stał się hitem sieci, robiąc coś zupełnie odwrotnego niż Cristiano Ronaldo

Stanisław Czerczesow chyba nie widział nagrania z konferencji, gdzie Cristiano przestawił ostentacyjnie coca-colę. Były szkoleniowiec Legii Warszawa postanowił się napić, szybko otwierając butelkę o butelkę, niczym na imprezie. No przyznajcie, kto tak nie robił? Zobaczcie sami:

Sonda
Euro 2020 - czy wierzysz, że Polska wyjdzie z grupy?