Roger Waters ponownie uderza w Davida Gilmoura, O co tym razem chodzi?

i

Autor: screen: https://youtu.be/iSl1kmQMG2E

Roger Waters ponownie uderza w Davida Gilmoura, O co tym razem chodzi?

2021-06-02 9:59

Roger Waters i David Gilmour są od długiego czasu w konflikcie, który chyba nigdy się nie skończy. Tym razem Waters ponownie uderzył w kolegę, o co tym razem poszło?

Konflikt Rogera Watersa i Davida Gilmoura trwa od lat i wygląda na to, że panowie nie dogadają się nigdy. Tym razem Roger Waters opublikował bardzo długi post na swojej stronie internetowej, w którym krytykuje Davida Gilmoura za nową wersję albumu 'Animals' Pink Floyd. O co dokładnie chodzi?

Co tam w środku gra - Jelonek

Roger Waters uderza w Davida Gilmoura, wszystko przez nową wersję 'Animals' Pink Floyd

Roger Waters zarzuca przede wszystkim Davidowi Gilmourowi, że ten zablokował mu możliwość pisania na oficjalnym fanpage grupy. W specjalnej notce, Waters narzeka także na brzmienie reedycji albumu 'Animals', jak możemy przeczytać:

Nie kwestionuje prawdziwości historii opisanej przez Marka, ale chce, żeby pozostała ona tajemnicą. To zaledwie mała część toczącej się kampanii Gilmoura i Samson mającej na celu przypisanie Davidowi większych zasług za jego wkład w Pink Floyd w latach 1967-1985. To prawda, był i jest znakomitym wokalistą i gitarzystą, ale przez ostatnie 35 lat wciskał kit odnośnie tego, co zrobił w Pink Floyd, kiedy ja stałem u steru.

Całość wpisu, możecie przeczytać na oficjalnej stronie artysty

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?