Rob Halford o nowej płycie Judas Priest: musimy podnieść sobie poprzeczkę wyżej

i

Autor: screen: https://youtu.be/O4ujW3oe_BQ

Rob Halford o nowej płycie Judas Priest: musimy podnieść sobie poprzeczkę wyżej

2021-03-17 11:57

Zespół Judas Priest jest jedną z tych kapel, która nie musi nikomu nic udowadniać, jednak cały czas pojawiają się nowe informacje o świeżym materiale. Tym razem Rob Halford opowiedział co ma w planach z zespołem.

Judas Priest mogliby udać się już na zasłużoną emeryturę, jednak nadal mają energię do tego, aby nagrywac nowe rzeczy i pokazywać fanom raz młodym odbiorcom, że mają coś do powiedzenia. Od jakiegoś czasu mówi się o nowym krążku zespołu, co potwierdził Rob Halford, opowiadając także o szczegółach prac.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Rob Halford opowiedział o szczegółach prac nad nową płytą Judas Priest

W wywiadzie dla 'In The Trenches With Ryan Roxie', Rob Halford opowiadał o pracach nad nowym albumem i podejściem do nagrań. Jak się okazuje, atmosfera jest bardzo dobra i zdrowa: 

W marcu zeszłego roku mieliśmy jedną wielką sesję kompozytorską na tę płytę, nad którą wciąż pracujemy. Ja, Richie i Glenn spotkaliśmy się w studiu Glenna. Nawet zanim pojawią się teksty i melodie inspiruję się tym, co robią Richie i Glenn. „Firepower” był wspaniałym osiągnięciem, jestem dumny z tej płyty, ale teraz musimy podnieść sobie poprzeczkę wyżej. To może być niebezpieczne. Można mieć zbyt duże oczekiwania. Ale te nowe piosenki są bardzo dobre, jestem szczęśliwy i dumny z tego, co osiągnęliśmy, a to jeszcze nie koniec.

Data premiery albumu nie jest znana.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat