Coldplay

i

Autor: Adam Bysiek / Radio ESKA ROCK Coldplay

Premiera Higher Power - Coldplay połączy się z Międzynarodową Stacją Kosmiczną!

2021-05-06 13:43

Premiera singla Higher Power już 7 maja 2021 roku! Właśnie dowiedzieliśmy się, że grupa Coldplay połączy się z Międzynarodową Stacją Kosmiczną, a to nie koniec niespodzianek. Po zainwestowaniu zapewne sporej sumy pieniędzy w promocję swojego nowego singla na całym świecie muzycy zdradzili kolejne szczegóły tego co czeka nas w najbliższy piątek. Czegoś takiego nie zrobił jeszcze żaden zespół na świecie - sprawdzamy czego możemy spodziewać się w ramach zbliżającej się wielkimi krokami premiery.

Od ponad tygodnia cały świat mówi i pisze o premierze najnowszego singla brytyjskiego zespołu. Coldplay niespodziewanie zaskoczył mieszkańców największych metropolii świata tajemniczym komunikatem, który został wyświetlony na bilbordach i budynkach, które zna większość Europejczyków, a teraz doprecyzowuje i zdradza wstępny zarys tego co czeka nas 7 maja w ramach premiery singla Higher Power.

Coldplay połączy się z Międzynarodową Stacją Kosmiczną!

Muzycy grupy Coldplay obwieścili światu, że połączą się z Międzynarodową Stacją Kosmiczną! Wszystko wydarzy się już w najbliższy piątek 7 maja 2021 roku! Promocja piosenki wyprodukowanej przez Maxa Martina rozpoczęła się od wyświetlenia tajemniczego wideo i zdjęcia w wielu znanych miejscach na całym świecie. Dosłownie chwile później krótki fragment piosenki trafił na Tik Toka, tutaj pojawił się dokładnie 3 maja 2021 roku i był dostępny przez 24 godziny. Wszystkie linki, zarówno w poście w aplikacji oraz na bilbordach, odsyłały to równie tajemniczej jak wideo promo, strony alienradio.fm.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021

Zaledwie kilka godzin temu Chris Martin i jego przyjaciele z zespołu oznajmili, że to nie koniec niespodzianek jakie przygotowali dla swoich fanów. To co zapowiedzieli na prawdę robi spore wrażenie! Okazuje się, że grupa Coldplay nawiązała współpracę z astronautami przebywającymi na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, z której nadana zostanie transmisja w ramach zapowiadanej premiery singla. Każda osoba z dostępem do Internetu będzie mogła oglądać transmisję na żywo w sieci począwszy od godziny 00:01 czasu BST w dniu 7 maja 2021 roku. Jedną z kluczowych ról w streamie ma odegrać francuski astronauta Thomasa Pesqueta, który wciąż przebywa na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Coldplay otworzy galę rozdania nagród BRIT Awards

Zespół Coldplay oprócz zaplanowanego i w pełni profesjonalnego streamu, otworzy także galę rozdania nagród BRIT Awards 2021. Wydarzenie to ma też charakter pilotażowy, ponieważ brytyjski rząd planuje sprawdzić czy grupa 4000 imprezowiczów zgromadzonych pod sceną, na której zagrają Arlo Parks, Dua Lipa, Headie One i Coldplay, jest bezpiecznym miejscem w kontekście dalszej wali z pandemią koronawirusa przy jednoczesnym powrocie do normalności.