POWERWOLF – “Blessed & Possessed”   wznowienie płyty na winylu – premiera 9.04.21

i

Autor: Materiały prasowe

POWERWOLF – “Blessed & Possessed” wznowienie płyty na winylu – premiera 9.04.21

2021-02-12 12:54

Dzięki swoim najnowszym wydawnictwom arcykapłani heavy metalu z Powerwolf udwodniają, że metal ciągle żyje i ma się dobrze, a sam zespół znajduje się w czołówce metalowego grania.

Obecnie Powerwolf ciągle pracuje nad swoim najnowszym studyjnym albumem, “Call Of The Wild”, następcą rewelacyjnie przyjętego krążka “The Sacrament Of Sin” i zespół ma też do zaoferowania swoim fanim jeszcze jeden, bardzo wyjatkowy skarb.

Płyta “Blessed & Possessed”, która ukazała się w 2015 roku, a w Czechach po raz pierwszy uzyskała status Złotego Albumu, natomiast na niemieckich listach przebojów utrzymywała się na ich szczycie przez kilka tygodni, wznowiona zostanie na winylu i ukaże się 9 kwietnia nakładem Napalm Records

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Zespół po raz kolejny udowadnia, że należy do ścisłej czołówki metalowej sceny. Ich najnowszy album, “Best Of The Blessed”, który znalazł się na drugim miejscu niemieckiej listy najlepszych płyt, podkreśla ich imponującą karierę, a nadchodzące wznowienie to przedsmak tego, co czeka fanów w 2021 roku: studyjna płyta “Call Of The Wild” oraz trasa koncertowa Wolfsnächte 2021.

Wznowione wydanie Blessed & Possessed na winylu dostępne będzie w następujących formatach: - LP z płytą w kolorze czarnym + plakat A1 Blessed & Possessed - LP z płytą w kolorze biało-czarnym marmurkowym + plakat A1 Blessed & Possessed (limitowany nakład 300 egz.)