Podróżnik w czasie pokazał zdjęcie z roku 6000. Zobacz, co na nim jest

2018-01-18 16:45
Podróżnik w czasie pokazał zdjęcie z roku 6000. Zobacz, co na nim jest
Autor: fot./youtube/ApexTV Podróżnik w czasie

Prawdziwy Marty McFly przeniósł się w czasie o 4000 lat w przód, by wykonać zdjęcie! Ciekawi, co na nim jest? Zajrzyjcie do naszego artykułu na EskaROCK.pl.

Podróżnik w czasie pokazał zdjęcie z roku 6000 i jak to bywa z podróżnikami w czasie, niewiele osób mu uwierzyło. Facet, niczym Marty McFly z kultowego "Powrotu do przyszłości", miał przenieść się w czasie o 4000 lat w przód. Na dowód, że faktycznie widział przyszłość, wykonał fotografię. Jesteście ciekawi, co się na niej znalazło? Szczerze mówiąc, my też.

Bruce Lee z mieczem świetlnym - kino walki spotyka Gwiezdne Wojny [VIDEO]

Podróżnik w czasie nie podał swojej tożsamości. Co więcej, w wywiadzie wideo, którego udzielił dla YouTube'owego kanału Apex TV, jego twarz jest zakryta. To akurat możemy zrozumieć - podróżami w czasie prędzej czy później muszą zainteresować się mało przyjemni faceci z tajnych służb. W pewnym momencie, mężczyzna daje "niepodważalny" dowód na prawdziwość swojej historii - zdjęcie z roku 6000! Najlepiej zobaczcie to sami. Fotografia pojawia się w 5:48 minucie filmu.Mistrzowskie jest jego tłumaczenie - Podczas podróży w czasie, zdjęcia się rozmazują. Cóż, życzymy mu bardziej trwałych pamiątek z wycieczek.

Polski Bitcoin - tworzymy własną kryptowalutę!