UFO

i

Autor: ADAM BYSIEK / Radio ESKA ROCK UFO

Pentagon zapowiada - opublikujemy informacje na temat UFO!

2021-06-01 14:42

Wiele wskazuje na to, że tym razem nie mamy do czynienia z kolejnymi teoriami spiskowymi. Przedstawiciele Pentagonu nie pozostawiają złudzeń i zapowiadają, że w najbliższym czasie możemy poznać wiele tajnych informacji na temat niezidentyfikowanych obiektów latających. Wiadomym jest, że amerykańscy wojskowi od lat interesują się danymi na temat UFO, ale te zawsze pozostawały jedną wielką niewiadomą. To z kolei ma zmienić się w najbliższym czasie!

Jak donoszą źródła rządowej, w najbliższym czasie światło dzienne ujrzy obszerny raport militarny stworzony przez amerykańskich żołnierzy. Dane mają dotyczyć badań i obserwacji prowadzonych w kierunku potwierdzenia autentyczności nagrań, które przedstawiają rzekome UFO.

Pentagon opublikuje tajne informacje na temat UFO?

To czy faktycznie Pentagon opublikuje tajne informacje na temat UFO, okaże się już niebawem! Źródłem informacji, które napawają optymizmem tych, który od lat usiłują udowodnić istnienie niezidentyfikowanych obiektów latających pochodzących z innej planety niż Ziemia, jest biuro National Intelligence Director i Sekretarza Obrony USA. Z naszych informacji wynika, że już 1 czerwca 2021 roku do sieci ma trafić raport stworzony właśnie przez te jednostki administracji rządowej USA. Sytuacja staje się jeszcze bardziej napięta, ponieważ dosłownie kilka dni temu Pentagon potwierdził autentyczność jednego z nagrań, na którym widzimy domniemane UFO. Według wojskowych - wideo pochodzące znad wybrzeża San Diego jest w pełni autentyczne i nie zmanipulowane.

Eska Rock gra 1

W ostatnim wydaniu programu 60 Minutes zaproszonymi gośćmi byli wysoko postawienie przedstawiciele amerykańskiego wojska. Ci nie tylko potwierdzili, że od lat prowadzone były badania i obserwacje tajemniczych obiektów zarejestrowanych na nagraniach video, ale też stwierdzili, że istnieje specjalna grupa, której zadaniem jest wykrywać, analizować i katalogować niezidentyfikowane jednostki, mogące mieć wpływ na bezpieczeństwo USA.

Senator komentuje istnienie obcych pojazdów i UFO

Senator Martin Heinrich komentuje istnienie obcych pojazdów i UFO w rozmowie z dziennikarzem TMZ. Na pytanie o to czy według jego informacji, tajemnicze obiekty zarejestrowane na nagraniach wideo to UFO, a może nieznany wojsku amerykańskiemu sprzęt bojowy innych krajów odpowiada - Nie mogę sobie wyobrazić, że to pojazdy obcych krajów, które mają takie możliwości - chociażby dlatego, że moim zdaniem widzielibyśmy jakieś oznaki tak zaawansowanej technologii w innych dziedzinach - podsumowuje Heinrich. Wszelkie szczegóły amerykańskiego raportu mamy poznać już 1 czerwca 2021 roku. Wobec tego warto odświeżać tego dnia zakładkę z aktualnościami na oficjalnej stronie Pentagonu.

Sonda
Czy ujawnianie informacji o UFO przez rządy w ostatnich latach sprawiło, że zmieniłeś pogląd na tę sprawę?