Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem - wyjątkowy koncert w warszawskim Palladium

2020-08-28 12:55
Pablopavo i Ludzików z Naprawdę Dużym Zespołem - wyjątkowa płyta i koncerty
Autor: Materiały prasowe Pablopavo i Ludzików z Naprawdę Dużym Zespołem - wyjątkowa płyta i koncerty

Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem to niecodzienny projekt Pawła Sołtysa, który będziemy mogli usłyszeć 3 września w Warszawie w klubie Palladium. Niezbędne informacje znajdziecie poniżej.

Naprawdę Duży Zespół to naprawdę idiotyczne przedsięwzięcie. Do sporego już przecież zespołu Pablopavo i Ludziki, dołączyli muzycy absolutnie od Sasa do Lasa: Patryk Kraśniewski - jazzowy, klasyczny i reggaeowy panista i kompozytor ( ależ połączenie, nieprawdaż?), Miki Wielecki - perkusjonalista i congista znany z wykonywania muzyki brazylijskiej i kubańskiej, Lena Romul - saksofonistka i wokalistka (naprawdę jakby nie można było się zdecydować...) i Paweł Szamburski - klarnecista trochę awangardowy, trochę klezmerski, trochę improwizujący, no taki trochę klarnecista. Jedenaście osób na scenie, lepiej pewnie gdyby to była drużyna piłkarska. Żeby oni jeszcze wszyscy, normalnie przearanżowali znane utwory Ludzików, to może miałoby to sens, ale nie, ale po co... Zrobili całkiem nowe kompozycje. Utwory są absurdalnie długie, improwizują wszyscy co chwila, sekcja dęta ma w składzie skrzypce, a perkusjonalista gra na gwizdku i pęku kluczy typu Yale. Oczywiście przy nagraniu w studio można by to wszystko jakoś skleić, ścieżka po ścieżce, wyprodukować, poprawić. No, ale nie, nie przetłumaczysz, weszli i nagrali wszystko "na setkę", bez poprawek i edycji... Teksty mętne, solówki długie, tematy pokrętne.

Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem - koncert w Palladium

Koncert pierwotnie odbyć się miał pod koniec marca, ale z powodu zakazu organizowania imprez masowych został przeniesiony na 3 września 2020 roku. Uwaga - w sprzedaży pozostały ostatnie bilety!

Link do wydarzenia na Facebooku: Pablobavo w Warszawie

Link do biletów: https://goout.net/pl/bilety/pablopavo-i-naprawde-duzy-zespol/deag/