restauracja

i

Autor: Pexels

Gastronomia

Obiad w salonie samochodowym? Dla tej restauracji to nie problem! To jedyny taki lokal na świecie

A gdyby tak spróbować najlepszych dań od szefa kuchni z gwiazdką Michelin w salonie samochodowym? Jak się okazuje, jest to możliwe na Florydzie! To właśnie tam powstała restauracja dla klientów salonu samochodowego, w której gotuje szef kuchni wyróżniony gwiazdką Michelin! Skąd taki pomysł?

Branża gastronomiczna uwielbia eksperymenty, jednak taki lokal to unikat w skali światowej! Na Florydzie powstała restauracja, która swoje dania serwuje w... salonie samochodowym!

Restauracja Le Mans Kitchen w salonie samochodowym. Zaskakujący projekt

Lokal o nazwie Le Mans Kitchen to restauracja, która znajduje się w salonie samochodowym. Właściciel budynku w Sarasocie na Florydzie uruchomił już tą nietypową restaurację. W jakim celu powstał lokal gastronomiczny w miejscu, gdzie kupuje się auta? Jak się okazuje restauracja ma być atrakcją dla klientów firmy, a także ma umilić im oczekiwanie na odbiór auta.

Jak zaznacza "Rzeczpospolita", nazwa nie jest przypadkowa – Le Mans to słynny 24-godzinny wyścig samochodowy we Francji, w którym samochody Ford, w latach 60., triumfowały czterokrotnie pod rząd. Co więcej, szefem kuchni w tej wyjątkowej restauracji Le Mans Kitchen, został José Martinez, zdobywca gwiazdki Michelin!

Chcieliśmy stworzyć coś, czego nikt dotąd sobie nie wyobrażał i całkowicie wywrócić do góry nogami doświadczenia sprzedażowe, ale i okazać uznanie naszym najbardziej lojalnym klientom, oferując im doświadczenie na najwyższym światowym poziomie - cytuje oświadczenie "Rz".

Lady Pank czy Perfect? Przypasuj fragment do zespołu QUIZ

Pytanie 1 z 10
Chciałbym być sobą, Chciałbym być sobą jeszcze