Obi-Wan Kenobi - TRAILER serialu i szczegóły wyczekiwanego serialu z uniwersum Star Wars

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=TWTfhyvzTx0

Obi-Wan Kenobi - TRAILER serialu i szczegóły wyczekiwanej produkcji z uniwersum Star Wars

2022-03-10 15:21

Świat seriali ze świata Star Wars mocno się rozwija i widać, że to właśnie w taką stronę będzie zmierzało uniwersum stworzone przez George'a Lucasa. Jakiś czas temu, ogłoszono oficjalną datę premiery serialu o ObI-Wanie Kenobim, w którego ponownie wcieli się Ewan McGregor. Teraz otrzymaliśmy zwiastun, który podgrzewa atmosferę do czerwoności.

Świat Gwiezdnych Wojen rozrasta się coraz bardziej i to wszystko dzięki serialom, które są bardzo ciepło przyjmowane przez fanów i krytyków. Po nagrodzonym wielokrotnie 'The Mandalorian' oraz 'The Book of Boba Fett', przyszedł czas na wyczekiwaną historię Obi-Wana Kenobiego. Po ogłoszeniu daty premiery, która przypada na 25 maja 2022, otrzymaliśmy zwiastun, a w nim masa świetnych rzeczy.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Obi-Wan Kenobi - TRAILER. W zapowiedzi zobaczyliśmy masę świetnych rzeczy

W zwiastunie serialu, możemy zobaczyć Ewana McGregora, który gra ukrywającego się mistrza Jedi. W serialu możemy zobaczyć także inkwizytorów, którzy szukają Jedi, którzy uniknęli 'Rozkazu 66'. W zapowiedzi nie widać Lorda Vadera, jednak na koniec słychać jego słynny oddech. To wszystko potwierdza spotkanie postaci w serialu i wygląda na to, że czeka nas wiele nawiązań do starej trylogii i prequeli. Widać, że produkcja będzie pewnego rodzaju pomostem między obiema trylogiami. Zobaczcie specjalną zapowiedź:

Przypomnijmy, że premiera serialu odbędzie się na platformie Disney+, która ma również wkrótce pojawić się w Polsce.

Gwiezdne Wojny - najlepsze tatuaże fanów serii