Obi-Wan Kenobi - data premiery, widowiskowy zwiastun i obsada serialu Disney+

i

Autor: Screen z YouTube/Star Wars Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi - data premiery, widowiskowy zwiastun i obsada serialu Disney+

2022-06-09 10:50

Dokładnie 4 maja, czyli w Międzynarodowy Dzień Gwiezdnych Wojen, do sieci trafił zwiastun wyczekiwanego serialu Obi-Wan Kenobi. Kiedy premiera produkcji i kto znalazł się w obsadzie? Informacje te znajdziecie w naszym artykule.

Już od czterdziestu trzech lat 4 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Gwiezdnych Wojen. Disney+ i Lucasfilm postanowiły wykorzystać tę sytuację i zrobić fanom serii sporą niespodziankę - w sieci zadebiutował pierwszy pełny zwiastun wyczekiwanego serialu Obi-Wan Kenobi.

Sonda
Jesteś ciekawy/ciekawa jak wypadnie Flea w serialu "Obi-Wan Kenobi"?

“Obi-Wan Kenobi” - zwiastun i obsada serialu

W trailerze na pierwszy plan wysuwa się Ewan McGregor, który wciela się w tytułową rolę mistrza Jedi. Postać Dartha Vadera ponownie odegra zaś Hayden Christensen. W serialu pojawią się także Joel Edgerton jako Owen Lars, Bonnie Piesse jako jego żona, Rupert Friend jako Wielki Inkwizytor, a także a także Grant Feely jako młody Luke Skywalker. Wiadomo też, że w serialu zagra basista zespołu Red Hot Chili Peppers - Flea, nie wiemy jednak w jaką postać się wcieli. Za kamerą stanęła Deborah Chow. Akcja produkcji dzieje się dziesięć lat po wydarzeniach, które obserwowaliśmy w filmie Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów. Zwiastun serialu już bije rekordy popularności - od dnia premiery naliczył już ponad 17 milionów wyświetleń.

Eska Rock: wywiad z Nothing But Thieves

Kiedy premiera serialu?

Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na platformie Disney+ już 25 maja i liczyć będzie sześć odcników. W dniu premiery udostępnione zostaną dwa pierwsze odcinki, kolejne będą pojawiać się co tydzień. Polscy fani będą mogli obejrzeć serial już 14 czerwca - to od tego dnia platforma Dinsey+ będzie dostępna w naszym kraju.

Zobacz także: Flea z RHCP zagra w Obi-Wanie Kenobim! Kiedy premiera wyczekiwanego serialu?