Nowy Rock Polska 2020 / 2021 - powstała specjalna playlista, która gromadzi w jednym miejscu polskie premiery rockowe

i

Autor: freeimages.com/Zach Haddock

Nowy Rock Polska 2020 / 2021 - powstała specjalna playlista, która gromadzi w jednym miejscu polskie premiery rockowe

2021-01-15 14:25

W ostatnich miesiącach nie było łatwo w świecie muzyki i zapowiada się, że najbliższy czas też nie będzie należał do najlepszych i pełnych koncertów. Nie zmienia to faktu, że pojawia się bardzo dużo rockowej muzyki, którą warto sprawdzić. Aby nic nikomu nie umknęło, powstała specjalna playlista, która gromadzi w jednym miejscu numery, które pojawiały się w 2020 i 2021 roku.

2020 rok był ciężki dla wszystkich, ale branża muzyczna może powiedzieć, że znalazła się na skraju i niestety, 2021 rok nie zapowiada się lepiej. Nie zmienia to faktu, że w tym dziwny i trudnym czasie, wychodzi bardzo dużo muzyki, która mimo trudności, nadal trzyma bardzo wysoki poziom i daje nadzieję na to, że jeszcze będzie przepięknie. Gdzie znaleźć specjalną playlistę?

Co tam w środku gra? - Rammstein

Nowy Rock Polska 2020 / 2021 - gdzie znaleźć specjalną playlistę?

Specjalną playlistę Nowy Rock Polska 2020 / 2021 znaleźć można na Spotify i jak na razie jest tam 48 utworów. Jest tutaj miejsce dla tak znanych zespołów jak: Luxtorpeda, Łydka Grubasa czy Organek ale nie brakuje też piosenek od wykonawców z alternatywy i undergroundu: Zenka Kupatasy, Transgresji, Gorgonzolli, Hurrocaine czy The Suits. Jak piszą twórcy playlisty: 

Masz zespół nagrałeś coś nowego napisz do nas: [email protected]

Jak widać, nie jest to zamknięta lista, a celem jest wspierać artystów w tym trudnym czasie. Piosenki możecie sprawdzić poniżej:

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat