“Niezniszczalni 4”: Sylvester Stallone żegna się z kultową rolą. Kiedy premiera w Polsce? (zwiastun)

i

Autor: Lionsgate “Niezniszczalni 4”: Sylvester Stallone żegna się z kultową rolą. Kiedy premiera w Polsce? (zwiastun)

Filmowe premiery

Sylvester Stallone żegna się z kultową rolą. Zwiastun “Niezniszczalnych 4” zapowiada wyborne kino akcji

2023-06-12 8:46

“Niezniszczalni 4” to kolejna odsłona serii filmów akcji, rozpoczętej w 2010 roku. Na przestrzeni lat przez ekran przewijały się tu legendy starych akcyjniaków, i choć tym razem obsada jest nieco mniej spektakularna, wciąż możemy liczyć na potężną dawkę rozrywki. A tak przynajmniej sugeruje pierwsza zapowiedź.

Barney Ross może nie jest taką ikoną jak Rocky Balboa czy Rambo, ale Sly Stallone przyznał, że ta rola wiele dla niego znaczy. Teraz nadszedł jednak czas pożegnania, a dojdzie do niego w czwartej odsłonie “Niezniszczalnych”, która trafi do polskich kin już we wrześniu tego roku. W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun i został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez internautów.

“Niezniszczalni 4” nadciągają. Tym razem główną gwiazdą będzie Jason Statham

W czwartej części na pierwszy plan wysunie się grany przez Stathama Lee Christmas, stąd początkowo zakładano, że film ma być spin-offem o jego solowych przygodach. Tak się jednak nie stało i mamy tu do czynienia z pełnoprawną kontynuacją popularnej trylogii.

Tym razem bohaterowie połączą siły, by powtrzymać narastający konflikt nuklearny pomiędzy USA i Rosją, a w efekcie – III Wojnę Światową. W obsadzie poza Stathamem i Stallone’em, znaleźli się również Curtis “50 Cent” Jackson, Andy Garcia, Megan Fox, Dolph Lundgren, Randy Couture i Tony Jaa.

Za kamerą stanął tym razem Scott Waugh, mający w dorobku choćby “Siłę przetrwania” i “Need for Speed”. Polska premiera “Niezniszczalnym 4” zaplanowana została na 29 września 2023 roku.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz
Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16
Źródło: Sylvester Stallone żegna się z kultową rolą. Zwiastun “Niezniszczalnych 4” zapowiada wyborne kino akcji