Muzycy Papa Roach i Five Finger Death Punch zagrali w horrorze. Jest pierwszy trailer

i

Autor: screen: https://youtu.be/oEPZjqN4ZRI

Muzycy Papa Roach i Five Finger Death Punch zagrali w horrorze. Jest pierwszy trailer

2020-12-29 9:28

Muzycy rockowi i metalowi często pojawiają się w filmach i głównie są to horrory. Jest dobra wiadomość dla fanów, ponieważ powstał film, w którym występują członkowie takich grup jak The Hu, Papa Roach i Five Finger Death Punch.

To, że gwiazdy rocka pojawiają się w filmach, a najczęściej w horrorach, nie jest już niczym nowym. Jest jednak film, który został dosłownie naszpikowany gwiazdami rocka, które pojawią się na ekranie. W obrazie 'The Retaliators' zobaczymy członków takich grup jak: Five Finger Death Punch, The Hu, Papa Roach, Escape The Fate, From Ashes To New oraz Mötley Crüe. Co wiemy o produkcji?

Co tam w środku gra? - Rammstein

The Retaliators - kiedy premiera horroru z gwiazdami rocka?

Film zapowiadany jest na 2021 rok, jednak dokładnej premiery nie znamy, co nie jest aż tak dziwne. Wiadomo, że przez pandemię koronawirusa większość premier zostaje albo przełożonych albo odwołanych. Z racji tego, że przyszły rok może być również niepewny, dokładna data nie jest znana. 

Jak łatwo się domyślić, ścieżka dźwiękowa filmu będzie pełna muzyki rockowej i metalowej i to głównie artystów, którzy pojawią się na ekranie.

Zobaczcie, jak prezentuje się zwiastun filmu 'The Retaliators':