MMA VIP 3: Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski zawalczą w klatce. Kiedy i gdzie walka 2021?

i

Autor: Damian KLAMKA/East News MMA VIP 3: Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski zawalczą w klatce. Kiedy i gdzie walka 2021?

MMA VIP 3: Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski zawalczą na gali Najmana. Kiedy walka 2021?

2021-07-15 10:02

Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski na MMA VIP 3 to jedno z największych zaskoczeń w ostatnich tygodniach. Publicyści z dwóch stron, jeśli chodzi o poglądy, zmierzą się na gali Marcina Najmana. Gdzie i kiedy ma się odbyć walka? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów.

Spis treści

  1. Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski: KIEDY walka?
  2. Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski: MMA VIP 3

Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski na MMA VIP 3 to wiadomość, jaka zalała polskie media w czwartek, 15 lipca 2021. Pojedynek ma odbyć się w formule mieszanych sztuk walki, a to wszystko podczas gali, której organizatorem jest były pięściarz, Marcin Najman. O tym, że odbędzie się walka Kapela - Kossakowski na MMA VIP 3 ustalił jako pierwszy podał serwis Wirtualnemedia.pl. Wiadomo, że będzie to pierwsze w historii starcie pomiędzy przedstawicielami polityczno-publicystycznego świata. Obaj są przekonani, że walka zakończy się na ich korzyść. Na gali Marcina Najmana kibice mają być świadkami również innego elektryzującego starcia. Organizator wydarzenia potwierdził, że jednym z wydarzeń wieczoru będzie walka Don Vasyla, legendarnej gwiazdy muzycznej sceny.

High League 2021: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Adam Kownacki ZAŁAMANY po przełożeniu walki | Andrzej Kostyra
Sonda
Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski: kto wygra na MMA VIP 3?

Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski: KIEDY walka?

Walka Kapela - Ziemowit na MMA VIP 3 wstępnie ma się odbyć pod koniec września lub na początku października 2021. Wkrótce ma pojawić się oficjalne potwierdzenie. Sam zainteresowany, Ziemowit Kossakowski potwierdził na Twitterze, że do starcia rzeczywiście dojdzie: - Walka odbędzie się w Warszawie na przełomie września/października. Będzie to pierwsza w historii polityczna walka MMA w oktagonie. Ostro poleje się krew. Prawica vs lewica. Prawdziwa wojna na pięści. Bez miękkiej gry. @JasKapela szykuj się na 3 rundy i nie zać*aj się tylko.

Jaś Kapela na MMA VIP 3, to również wiadomość potwierdzona przez samego publicystę. Ziemowit Piast Kossakowski bardzo chce zostać pobity przez poetę, a ja oczywiście chętnie pomogę, gdyż kocham pomagać, a potrzebującymi nie odmawiam wsparcia - napisał Kapela. Jak podał serwis Wirtualne Media, z ustaleń wynika, że kwestia wynagrodzenia za walkę, w przypadku Kossakowskiego jest już zamknięta, ale jeśli chodzi o Kapelę, wciąż trwają negocjacje. Sam Marcin Najman jeszcze nie potwierdził pojedynku. 

Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski: MMA VIP 3

Walka na gali Marcina Najmana wzbudza duże emocje, szczególnie w serwisie Twitter. To właśnie tam panowie prowadzą obszerną dyskusję w temacie swojego starcia. Obaj są pewni swoich umiejętności i obaj wierzą w swoje zwycięstwo. 

Źródło: MMA VIP 3: Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski zawalczą na gali Najmana. Kiedy walka 2021?