Miodowe lata

i

Autor: AKPA

POLSKIE SERIALE

"Miodowe lata" powracają! Karol Krawczyk i Tadzio Norek będą emerytami?

2023-09-25 10:35

Nie karoluj do mnie teraz! Cezary Żak i Artur Barciś wracają na ekrany do kultowych ról. Wszystko wskazuje na to, że fani "Miodowych lat" doczekają się kolejnego sezonu serialu i już niedługo zobaczymy zupełnie nowe przygody kanalarza Norka i motorniczego Krawczyka. Są już pierwsze szczegóły!

"Miodowe lata" to kultowa produkcja z końcówki lat 90. Historia dwóch zaprzyjaźnionych polskich małżeństw bawiła wtedy miliony widzów. Właściwie to bawi również dzisiaj, ponieważ powtórki serialu ciągle pojawiają się w telewizji, a praktycznie wszystkie epizody można obejrzeć również w internecie. Na TikToku także nie brakuje różnego rodzaju przeróbek i fragmentów, które zbierają tysiące, a nawet miliony polubień. To oznacza, że produkcja potrafiła nie tylko dostarczać rozrywki starszemu pokoleniu, ale trafia również do tej młodszej publiczności. I kiedy wszyscy myśleliśmy, że nie ma już szans na jakąkolwiek kontynuację, to teraz pojawiły się zaskakujące informacje!

Taki będzie SHREK 5? Tego na pewno nie zabraknie | To Się Kręci #13

Miodowe lata wracają! Kto zagra główne role?

Jak dowiedział się "Super Express" wszystko wskazuje na to, że powstaną nowe odcinki "Miodowych lat". Osoba powiązana z nowym projektem zdradziła, że prace już się rozpoczęły, a sama produkcja jest na bardzo zaawansowanym etapie. W główne role wcielą się ponownie Cezary Żak (Karol Krawczyk) oraz Artur Barciś (Tadeusz Norek). Jeszcze nie ma informacji na temat tego, kto wcieli się w żony głównych bohaterów. Przypomnijmy, że poprzednio rolę Danuty Norek zagrała Dorota Chotecka, a Alinę Krawczyk najpierw Agnieszka Pilaszewska, a później Katarzyna Żak. "Miodowe lata" zakończyły swoją emisję w 2003 roku. Niedługo później, bo już jesienią 2004 roku, tytuł doczekał się kontynuacji w postaci serialu "Całkiem nowe lata miodowe". Ten projekt nie przyjął się jednak już tak dobrze, więc czy teraz będzie inaczej? 

Od pewnego czasu trwają prace nad kontynuacją "Miodowych lat". Produkcja jest już na zaawansowanym etapie, ale jeszcze utrzymywana w tajemnicy" - powiedziała osoba, która pracuje przy nowym serialu

Nowe "Miodowe lata" będą kontynuacją!

Okazuje się, że nie będzie to nowa i odświeżona wersja serialu, bo kolejne odcinki mają być kontynuacją! Czego w takim razie się spodziewać? Jeżeli twórcy zamierzają kontynuować serial od wydarzeń, które miały miejsce w "Całkiem nowych latach miodowych", to zapowiada się ciekawie. Przypomnijmy, że małżeństwa wyprowadziły się wtedy z Woli do bliźniaczych domków na Wawrze, a w ostatnim odcinku byliśmy świadkami narodzin dzieci. Krawczykom urodziła się córeczka, a Norkom urodził się syn. W takim razie bardzo możliwe, że w nowych epizodach, po tak długim czasie i jednocześnie patrząc na wiek samych aktorów, Tadzio i Karol mogą być już dziadkami i zbliżać się do emerytury. Jak będzie ostatecznie? Przekonamy się zapewne już niedługo!

Źródło: "Miodowe lata" powracają! Karol Krawczyk i Tadzio Norek będą emerytami?