Mike Kroeger: muzycy Pantery byli fanami Nickelback

i

Autor: screen: https://youtu.be/L678Vh6D2cY

Mike Kroeger: muzycy Pantery byli fanami Nickelback

2020-12-14 11:46

Zespół Nickelback ma tyle samo przeciwników co miłośników i to się raczej nie zmieni. Przez lata powstała masa memów na temat grupy i wiele historii, które ciężko zweryfikować czy są prawdziwe. Mike Kroeger twierdzi, że fanami Nickelback byli członkowie kultowego zespołu Pantera!

Zespół Nickelback jest od lat memem i to prawdopodobnie nie prędko się zmieni. Grupa jest regularnie wyśmiewana i co by nie zagrała, to będzie ciężko z tym wyjść tak, by nie obyło się bez śmiechu. Okazuje się, że fanami zespołu byli muzycy kultowej grupy Pantera! To znaczy, tak twierdzi Mike Kroeger.

Co tam w środku gra? - Happysad

Mike Kroeger: Znaliśmy chłopaków z Pantery niemal od samego początku naszej kariery

W wywiadzie dla 'Australian Guitar', Mike Kroeger przyznał, że muzycy Pantery bardzo lubili Nickelback:

Znaliśmy chłopaków z Pantery niemal od samego początku naszej kariery. Od samego początku byli naszymi fanami i kiedy tylko wpadaliśmy do Dallas spotykaliśmy się z nimi. Wpadali na nasze koncerty i poili nas alkoholem. Zawsze miło się z nimi spędzało czas. Byli naszymi braćmi. Kiedy Dime został zamordowany, chcieliśmy złożyć mu hołd. Ten facet był legendą, podobnie jak jego brat. Mieli wszystko gdzieś, robili to, co chcieli. Wielu osobom nie podoba się, że byli naszymi przyjaciółmi i fanami naszej muzyki, ale oni się tym nie przejmowali i przyjaźnili się z nami, bo podobało im się to, co robiliśmy.

Warto dodać, że Nickelback poświęcili Dimebagowi Darrellowi piosnkę w 2005 roku, był to numer 'Side Of A Bullet' z krążka 'All The Right Reasons'.