Logo EskaROCK

i

Autor: EskaROCK

Metallica wyda soundtrack do filmu “Through The Never” [2013]

2013-09-07 8:00

Metallica zapowiada nowe wydawnictwo! Grupa wyda soundtrack do swojego filmu w 3D “Metallica Through The Never. Na albumie znajdą się utwory z dwóch koncertów zespołu.

Metallica ogłasza wydanie soundtracku do filmu w 3D “Metallica Through The Never. Dwupłytowy album zostanie wydany przez własną wytwórnię zespołu, Blackened Recordings i ukaże się 24 września.

Album będzie zawierać nagrania zarejestrowane w czasie koncertów w Rexall Palace w Edmonton oraz w Rogers Arena w Vancouver w ubiegłym roku, kiedy to zespół nakręcił występy pojawiąjące się w filmie. “Nie tylko jesteśmy podekscytowani filmem, który pojawi się już niebawem, ale również faktem, że będziemy mogli podzielić się muzyką we wszystkich tych formatach powiedział Lars Ulrich.

Metallica, jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych, wystąpi w filmie “Metallica Through the Never. W naszpikowanym muzyką filmie w formacie 3D, wielokrotnie nagradzany reżyser Nimród Antal przeniesie publiczność w muzyczną podróż z najsłynniejszymi utworami Metalliki w tle. Film pokazuje historię członka ekipy zespołu o imieniu Trip (w tej roli Dane DeHaan), który zostaje wysłany z pilną misją podczas wyprzedanego koncertu formacji. Film zawiera zachwycające efekty pirotechniczne, najbardziej złożoną scenę koncertową, jaka kiedykolwiek była zbudowana oraz obraz 3D nakręcony jednocześnie przez 24 kamery. Film zostanie zaprezentowany widzom, na początek w Stanach Zjednoczonych, już 27 września.

Tracklista Metallica "Through The Never":

Disc 1
1. THE ECSTASY OF GOLD (LIVE)
2. CREEPING DEATH (LIVE)
3. FOR WHOM THE BELL TOLLS (LIVE)
4. FUEL (LIVE)
5. RIDE THE LIGHTNING (LIVE)
6. ONE (LIVE)
7. THE MEMORY REMAINS (LIVE)
8. WHEREVER I MAY ROAM (LIVE)
9. CYANIDE (LIVE)
10. …AND JUSTICE FOR ALL (LIVE)

Disc 2
1. MASTER OF PUPPETS (LIVE)
2. BATTERY (LIVE)
3. NOTHING ELSE MATTERS (LIVE)
4. ENTER SANDMAN (LIVE)
5. HIT THE LIGHTS (LIVE)
6. ORION (LIVE)