Matrix 4 - co wiemy o nowej produkcji z uniwersum? Są przecieki fabuły

i

Autor: screen: https://youtu.be/qQGerZE3bhs

Matrix 4 - co wiemy o nowej produkcji z uniwersum? Są przecieki fabuły

2021-08-26 13:14

Matrix 4 budzi wiele emocji i każda informacja na temat fabuły, obsady czy daty premiery jest dla fanów bardzo cenna. W sieci znalazł się oficjalny tytuł produkcji, który mocno naprowadza na temat filmu, a przy okazji podzielono się opisem trailera!

Matrix 4 to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów ostatnich lat. Kontynuacja słynnego cyklu budzi wiele emocji, a każda informacja na temat obsady czy fabuły jest niezwykle cenna dla fanów. Jak już wiemy, nie ma tu mowy o cofaniu się w czasie, a będziemy mieli do czynienia z czymś w rodzaju kontynuacji, tylko na zasadach świata Matrixa. W końcu potwierdzono tytuł filmu oraz podano szczegóły trailera. Co wiemy obecnie?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Matrix 4 - znamy tytuł i opis trailera

Oficjalny tytuł Matrixa 4 to 'The Matrix: Resurrections', co pasowałoby do opisu trailera, jaki przekazali dziennikarze, którzy widzieli zapowiedź filmu. Neo prowadzi w miarę spokojne życie, jednak męczą go co jakiś czas sny, w których widzi swoje poprzednie życie. Pewnego razu, w kawiarni spotyka Trinity, której nie pamięta. Następnie pojawia się tajemniczy mężczyzna, który przekazuje Neo pigułkę, która rozpoczyna całą serię wydarzeń.

Jak widać, fabuła zapowiada się jako nowy start serii, a jak będzie w rzeczywistości? Tego dowiemy się 22 grudnia gdy film trafi do kin i na platformę HBO Max.

QUIZ. "Gwiezdne wojny", "Piraci z Karaibów", "Matrix" - najlepsze serie filmowe

Pytanie 1 z 20
Jak naprawdę nazywał się Darth Vader?