Marcin Prokop gościem kolejnej odsłony “Melliny” w Esce Rock!

i

Autor: Materiały prasowe - PHOTO MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRSS Marcin Prokop w "Mellinie" Eski Rock

Marcin Prokop gościem kolejnej odsłony “Melliny” w Esce Rock!

2023-06-12 14:24

W czwartek 8 czerwca, o godzinie 18:00, swoją premierę miał dwudziesty trzeci już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Gościem epizodu będzie Marcin Prokop - polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, felietonista, publicysta i pisarz. O czym rozmawiał z Marcinem Mellerem?

Gościem najnowszego odcinka talk-show “Mellina” był Marcin Prokop. Nie każdy wie, że z wykształcenia jest on specjalistą ds. marketingu bankowości elektronicznej i na początku pracował w jednym z polskich banków. Przygodę z mediami rozpoczął w 1997 roku od pisania artykułów, które publikowane były w takich czasopismach, jak “Przekrój”, “Gazeta Wyborcza”, “Wprost” i “Glamour”. Kolejne lata to dla Marcina Prokopa praca w wydawnictwach muzycznych i literackich. Był on także redaktorem naczelnym “Machiny” (2000–2002), słynnego miesięcznika „Film” (2004–2007) i tygodnika “Przekrój” (2012–2013). W 2001 roku nawiązał współpracę ze stacją MTV Polska, w 2004 roku zaś pojawił się w ogólnopolskiej telewizji jako juror w polsatowskim “Idolu” czy w programach stacji TVP2. Od 2007 roku związany jest ze stacją TVN, w której prowadzi lub prowadził takie programy, jak “Dzień dobry TVN”, “Mam talent!” czy “Lego masters”.

Marcin Prokop w rozmowie z Marcinem Mellerem w “Mellinie” Eski Rock!

W “Mellinie” Eski Rock u Marcina Mellera, Marcin Prokop mówi swojej fascynacji nowymi technologami, co czeka nas w przyszłości i dlaczego w telefonie ma film ze swojej operacji pośladków. Zaznacza, że nie planuje kariery politycznej ale na wybory chodzi. Jak mówi, nie zdziwiło go, że Szymon Hołownia chce iść do polityki, gdyż on sam także miał takie propozycje.

Nawet jeśli nie ma tam dla mnie kandydata, to traktują to jak człowiek głodny - traktuje restaurację, w której nie ma jego ulubionego dania. (...) ja na wybory chodzę.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest od soboty na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.