Comedy Club

i

Autor: Materiały prasowe Agnieszka Matan

Machnicki, Matan i Jachimek kręcą niezłą bekę w najnowszym odcinku „Comedy Club”

2023-05-26 9:45

Przed nami już jedenasty odcinek programu „Comedy Club”, jednak po występujących stand-uperach nie widać cienia zmęczenia. Wręcz przeciwnie – wchodzą w finisz sezonu na pełnej! Kilka przykładów młodzieżowego slangu to tylko rozgrzewka przed tym, co Tomasz Jachimek przygotował dla fanów formatu. Tomek Machnicki i Agnieszka Matan wcale nie pozostaną w tyle – też wiedzą, co jest pięć.

Scena to żywioł Tomka Machnickiego. Gdy tylko w ręce wpada mu mikrofon, wie jak zrobić z niego najlepszy użytek – zawsze wykorzysta okazję do przetestowania swojego nowego żartu. Okoliczności schodzą wówczas na drugi plan. Może to być nawet… składanie zeznań na własnej rozprawie rozwodowej. 

Comedy Club

i

Autor: Materiały prasowe Tomasz Jachimek

Agnieszka Matan z kolei zestawi ze sobą aktywność młodzieży i seniorów w social mediach. W centrum uwagi będą międzypokoleniowe przemiany, których przykładem jest zastąpienie podrywu na bukiet kwiatów podrywem na nudesa. 

Comedy Club

i

Autor: Materiały prasowe Tomek Machnicki

O pozytywny vibe do ostatnich minut odcinka zadba wspomniany już gigachad polskiej sceny komediowej – Tomasz Jachimek. Zaprezentuje on swoje postępy w nauce języka, którym posługują się młodzi. 

Nowe odcinki „Comedy Club” w każdą niedzielę o godz. 22:00 na antenie Comedy Central.