Lot nad pustą Warszawą podczas pandemii koronawirusa. Pustki na ulicach budzą niepokój [WIDEO]

2020-03-16 23:31
Ilustracja do artykułu
Autor: freeimages.com/ sevenyears

W Polsce odnotowuje się coraz więcej przypadków koronawirusa, a w samej Warszawie jest ich najwięcej. Sugerowane jest przebywanie w domu, do czego mieszkańcy stolicy się sumiennie zastosowali. Postawa jak najbardziej słuszna, jednak widok pustej Warszawy przeraża.

Liczba zachorowań na koronawirusa w Polsce ciągle rośnie, a na terenie Warszawy odnotowano najwięcej przypadków. W związku z tym, zasugerowano mieszkańcom pozostanie w domach i w miarę możliwości, pracowanie z domu. Trzeba przyznać, że mieszkańcy stolicy wzięli sobie do serca apel i faktycznie, pozostali w domach. Dowodem mogą być nagrania, które pokazują Warszawę, która dosłownie jest pusta.

WŁOSI, KTÓRZY SĄ ZAMKNIĘCI W DOMACH Z POWODU KORONAWIRUSA, ŚPIEWAJĄ I GRAJĄ NA BALKONACH [WIDEO]


Pustki na ulicach Warszawy napawają niepokojem. Warszawiacy zostali w domach przez koronawirusa [WIDEO]

W sieci pojawiły się dwa nagrania, które prezentują, jak wygląda Warszawa w momencie, gdy zasugerowano mieszkańcom pozostanie w domach. Krajobraz rodem z horrorów lub powieści, wszechobecna pustka i niepokój. Tak można opisać Warszawę, która w obliczu pandemii, postanowiła pozostać w domach. Pierwsze nagranie, to stolica ukazana z drona, co zostało umieszczone na kanale Damiana Popławskiego:Drugie nagranie, to już ujęcia prosto z ulic, które również pokazują pustkę, jaka zapanowała na ulicach metropolii. Wideo umieścił na facebooku Paweł Czarnecki:

Z jednej strony widok jest przerażający, jednak patrząc na to z drugiej strony, należą się brawa mieszkańcom Warszawy. Stolica zastosowała się do zaleceń, dzięki czemu, miejmy nadzieję, uda się zatrzymać koronawirusa w Polsce.

STRATY BRANŻY MUZYCZNEJ Z POWODU KORONAWIRUSA. UJAWNIONO STATYSTYKI