Legion Samobójców - pojawiła się nieznana scena z Jokerem [WIDEO]

i

Autor: screen: https://www.instagram.com/p/CKHwGPfp2i6/

Legion Samobójców - pojawiła się nieznana scena z Jokerem [WIDEO]

2021-01-19 9:18

Legion Samobójców nie był za bardzo udanym filmem z uniwersum DC i wielu fanów wolałoby o nim zapomnieć. Co jakiś czas jednak temat wraca, a tym razem możemy zobaczyć niepublikowaną scenę z Jokerem.

Legion Samobójców to jeden z tych filmów DC, o którym większość fanów wolałaby zapomnieć. Niestety, film nie był za bardzo udany i jedyną osobą, która coś na nim zyskała jest Margot Robbie, która wcieliła się w Harley Quinn. Mówi się, że najbardziej poszkodowany w kontekście filmu był Jared Leto, który zagrał Jokera, ale nie bardzo mógł pokazać swoje możliwości, bo sceny z jego udziałem zostały w dużej mierze wycięte. W sieci pojawiła się scena, której nie widzieliśmy w filmie i w której możemy zobaczyć Jokera.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Wycięta scena z Jokerem - tego nie wiedzieliśmy w 'Legionie Samobójców'

W zasadzie to od 2016 roku, twórca filmu David Ayer przekonuje, że film został źle zmontowany, nie było to zgodne z jego wizją i wiele rzeczy miało wyglądać inaczej. Mówił też o tym Jared Leto, który twierdził, że dużo jego scen zostało wyciętych. Ayer postanowił opublikować scenę, której nie widzieliśmy w filmie, a pojawiła się w zwiastunie produkcji. 

To tylko mała zajawka, jednak pokazuje, że Joker miał mieć większą rolę w całej produkcji. Czemu się tak nie stało? Mówi się, że przemontowano film tak, aby miał niską kategorię wiekową, dzięki czemu mógł być wyświetlany dla większej ilości osób. Wkrótce też czeka nas reboot filmu, w którym pojawią się inni aktorzy, jednak w Harley Quinn wcieli się ponownie Margot Robbie.

Hannibal Lecter, Joker czy Thanos? Filmowe czarne charaktery wszech czasów [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Do czego nawiązuje tytuł filmu "Milczenie owiec"?