Lars Ulrich zaskoczył fanów, kiedy powiedział, która płyta Metalliki jest jego ulubioną

2020-05-22 17:20
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=Dl2qocBpM1U

Lars Ulrich nie raz zaskakiwał swoimi wypowiedziami, które często były dla fanów niezrozumiałe. Teraz założyciel Metalliki powiedział, jaki album z jego dorobku jest według niego najlepszy.

Metallica ma w swoim dorobku wiele albumów, które stały się prawdziwymi klasykami. Fani od lat spierają się, który krążek jest najlepszy w całym dorobku i zasadniczo, ciężko jest dojść do porozumienia i wybrać jeden krążek. Lars Ulrich postanowił powiedzieć, który krążek jest według niego najlepszy z całego dorobku grupy.

SABATON NAGRALI KLIP Z YOUTUBEREM, KTÓRY PRZERABIA PIOSENKI RAMMSTEIN NA JĘZYK ROSYJSKI


Lars Ulrich powiedział, który album Metalliki jest według niego najlepszy

W jednym z ostatnich wywiadów, Lars z rozbrajającą szczerością, odpowiedział, który krążek Metalliki jest jego ulubionym. Jak powiedział perkusita:

Kiedy ludzie mnie pytają jaka jest twoja ulubiona płyta Metalliki odpowiadam: Wiesz co? Następna płyta Metalliki jest moją ulubioną. Zawsze patrzę przed siebie.

Odpowiedź może zaskakiwać, tym bardziej, że Lars kiedyś wspominał, że jego ulubionym krążkiem jest ''Czarny Album'' lub ''Load''. Jak widać, co dekada, to inne zdanie na temat własnej dyskografii. A co z nowym albumem Metalliki? Tak Lars mówi o ewentualnym krążku:


Może za miesiąc albo dwa, jeśli reguły kwarantanny zostaną poluzowane, będziemy mogli spotkać się w czwórkę w studiu w Północnej Kalifornii.


Kto wie, jak świat będzie wyglądał za pół roku? Ale kreatywni ludzie nie potrafią długo siedzieć bezczynnie. W trakcie tych cotygodniowych sesji na Zoom rozmawiamy o tym, jak odbudować zespół.


KIEDY OZZY PRZEJDZIE NA EMERYTURĘ? JACK OSBOURNE ODPOWIEDZIAŁ SZCZERZE O PLANACH OJCA